DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #208312  autor: Damiano
 31 lip 2007, 14:37
Siemanko, moja matula kupiła sobie D900, następnie dokupiła kartę Kingsotna 1GB.

Problem jest następujący. Wgrałem Jej 30 piosenek, a telefon widzi 26 i ani jednej więcej.
Co ciekawe, po podłączeniu ponownym do komputera, wszystkie 30 piosenek siedzi na karcie. Że się tak zapytam - WTF?! :mrgreen: Nie używam programu, tylko system wykrywa go jako dysk wymienny :D

Następne pytanie. W ustawieniach USB wybrałem opcję Pamięć Masowa.
Wgrałem muzyke, odłączyłem telefon. Podłączam ponownie - system go wykrywa jako modem. Dlaczego za każdym razem muszę wybierać opcję Pamięć Masowa, po mimo kliknięca ZAPISZ. ?! Troche to denerwujace...

I ostatnie pytanko - Jak zmienić miejsce zapisu fotek/filmów z telefonu na kartę pamieci?

Z góry dziękuję, za wszystkie odpowiedzi i rady. :)

Damian

 #208541  autor: D_a_r_o
 01 sie 2007, 10:57
Witam. Problem jest w tym że ten telefon nie obsługuje kart kingstona tylko SanDisk które są troszkę droższe ale nie dużo.

 #208801  autor: Damiano
 02 sie 2007, 10:43
D_a_r_o pisze:Witam. Problem jest w tym że ten telefon nie obsługuje kart kingstona tylko SanDisk które są troszkę droższe ale nie dużo.
O raaaany... Może ktoś jeszcze to potwierdzić. ? :|

 #208810  autor: ywis
 02 sie 2007, 11:23
D_a_r_o pisze:Witam. Problem jest w tym że ten telefon nie obsługuje kart kingstona tylko SanDisk które są troszkę droższe ale nie dużo.
Co ty za głupoty gadasz kolego, wystarczy format karty pamięci i przyjmuje wszystko, moja kobieta ma również 1GB Kingstona i chodzi aż miło. Wszystko na kartę wchodzi i wszystko widzi.

 #208864  autor: Damiano
 02 sie 2007, 15:23
Sformatowałem karte - po formacie jest to samo. :|

 #208865  autor: ywis
 02 sie 2007, 15:26
Damiano pisze:Sformatowałem karte
...w komputerze? czy w telefonie zrobiłeś format, bo jeśli przez telefon, to nie będzie to działać, nie sformatuje się wtedy tak jak trzeba.

 #208869  autor: PingNoMore
 02 sie 2007, 16:09
Samsungi mają problemy z kartami Kingstona i nie zawsze chcą z nimi poprawnie współpracować. Z SanDiskami nie ma tego problemu.

 #208884  autor: Damiano
 02 sie 2007, 17:18
ywis pisze:
Damiano pisze:Sformatowałem karte
...w komputerze? czy w telefonie zrobiłeś format, bo jeśli przez telefon, to nie będzie to działać, nie sformatuje się wtedy tak jak trzeba.
A jak to zrobić poprzez kompa? :mrgreen:

 #208980  autor: ywis
 02 sie 2007, 22:57
Damiano pisze:A jak to zrobić poprzez kompa?
Musisz mieć czytnik do kart pamięci, wrzucasz do czytnika, podłączas do USB w kompie i robisz format na FAT16 (system plików).

 #213649  autor: Damiano
 19 sie 2007, 12:05
Problem rozwiązany - pojechałem do punktu serwisowego Kingstona.

Okazuje się, że Samsungi nie obsługują kart pamięci z serii japońskiej (taką miałem).
Współpracują tylko z serią tajwańską. :D

W ciągu 2 dni karta została wymieniona :wink: