DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #282288  autor: n3ox
 11 sie 2008, 02:02
Witam, w moim poprzednim samsungu x700 napotkałem problem z otwieraniem długich smsow zapisanych na telefonie, tzn. na karte SIM (ona miesci 30esów) mozna było przesyłac podwójne, potrójne itd. smsy i całe dochodziły ładnie w jednym esie, natomiast gdy juz miejsce było tylko na telefonie i ktoś załóżmy przykładowo napisał sms'a którego rozdzieliło mu na 3 esy, to do mnie dochodziła pierwsza część, a kolejne dwie w oddzielnych esach z podtytułem "niekompletna wiadomość", a jak w to wchodziłem wyskakiwała taka sama informacja tzn. "niekompletna wiadomość" z datą i godziną otrzymania.

Teraz zakupiłem nowego samsunga d900i i negatywnie mnie zaskoczył kilka chwil temu, gdy dziewczyna mi napisała dłuższego sms'a (na dwa esy rodzieliło) wczesnym wieczorkiem, a ja go przeczytalem dopiero z godzine temu, bo takich smsów nawet nie wyswietla telefon, że mam nową wiadomość, ani nie powiadamia dźwiękiem.. :/

Czy to jest normalne w D900i? bo doczytalem sie kiedys, ze w x700 to normalne i nie da sie tego zmienic, a moze jest jakis soft w d900i poprawiajacy to? dodam, ze telefon jest z Angli z T-Mobile ze zjętym simlockiem i jak sie domyslam wgranym polskim softem..

 #282322  autor: Marta
 11 sie 2008, 12:53
Teraz zakupiłem nowego samsunga d900i i negatywnie mnie zaskoczył kilka chwil temu, gdy dziewczyna mi napisała dłuższego sms'a (na dwa esy rodzieliło) wczesnym wieczorkiem, a ja go przeczytalem dopiero z godzine temu, bo takich smsów nawet nie wyswietla telefon, że mam nową wiadomość, ani nie powiadamia dźwiękiem.. :/
Problem leży albo po stronie operatora, albo po stronie softu telefonu. Proponuje najpierw skontaktować się z operatorem i przedstawić problem, jeśli to nie pomoże to pozostaje wgranie od nowa softu do telefonu.