DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #832565  autor: forresty
 01 lis 2015, 17:30
Ktoś się może orientuje jak zawiesic telefon w Orange aby nie wkopać się w podwójna opłatę w cyklu rozliczeniowym w którym nastapi zawieszenie? Chodzi mi o to ze mam umowe na czas określony i jestem w połowie okresu. Chcę zgłosić zawieszenie i boję się że mi naliczą 49zł abonamentu i 21.53 za zawieszenie więc łącznie ponad 70zł. W ten sposób oni to zliczają czy zawieszenie liczą od nowego okresu?
 #832571  autor: Arturos
 01 lis 2015, 17:47
Zleć zawieszenie od nowego okresu rozliczeniowego. Za bieżący okres i tak już masz naliczony abonament.

Pozdrawiam Arturos
 #834823  autor: molibden
 14 lis 2015, 07:44
Słuchajcie. jeszcze jedno pytanie. jak zacznę w trakcie okresu rozliczeniowego to mi policzą pełen abonament + koszt zawieszenia 21.53 czy też abonament podzielą na 30dni i do 21.53zł doliczą abonament w kwocie jednostkowej za każdy dzień?
Uściślę. Chciałbym zawiesić od nowego okresu rozliczeniowego czyli w moim wypadku od 19.XI. Niestety w formularzu po wpisaniu dat jest info że usluga ni moze być złożona później niż 4 dni robocze przed planowanym zawieszeniem. Akurat tak wypada ze dziś właśnie są 4 dni i zastanawiam się co bedzie gdy złożę zawieszenie na 20 listopada i to wtedy bedzie już drugi dzień okresu i w zwiazku z tym abonament muszą jakoś doliczyc za pierwszy dzień i pobrac opłątę za zawieszenie. jak to wygląda. Cały abonament mi doliczą? Abo jest podzielne wedle regulaminu - opłata za zawieszenie nie więc chyba abomament doliczają stosownie do liczby dni, ale nie wiem.
A jakbym zapłacil już abonament cały i gdybym w trakcie tego okresu zapłaconego juz zgłosił zawieszenie to oni pobraliby sobie to 21zl z tego abonamentu?
 #834884  autor: robriot77
 14 lis 2015, 15:11
oplata za zawieszenie nie jest dzielona.
abonamet liczony proporcjonalnie.
zglos najlepiej na infolini zawieszenie z data rozpoczenia nowego okresu rozliczneiowego. z comiesieczna splata za zawieszenie. mozesz np zaplacic za zawieszenie z gory za tyle miesiecy ile chcesz. maksymalnie mozesz zaiesci telefon na 12miesiecy. jezeli nadal bedziesz chcial miec zawieszone lacze skladasz zlecenie ponownie