DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #808517  autor: avt31
 25 cze 2015, 15:49
Najpierw sprawdź ile wyciągniesz z neostrady. Popytaj sąsiadów jeżeli mają lub mieli neo, ale tych jak najbliżej Ciebie. Osobiście polecam przetestowanie LTE, bo w mojej lokalizacji neo (prędkość mniejsza niż Ty masz z radiówki) nie ma najmniejszych szans z LTE. Jedynie trzeba przetestować jaki operator będzie najlepszy.
 #808573  autor: darkangel
 25 cze 2015, 19:41
Z sąsiadami to jest różnie, jeden sąsiad może mieszkać domek dalej albo naprzeciwko, a zupełnie inną drogą puszczone kable i odległości od centralki.
 #808633  autor: robriot77
 26 cze 2015, 00:02
tadeusz@bigos pisze:Nie chciałem zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj.
Teściowa ma telefon stacjonarny w Orange (jakiś tam abonament za 50 kilka zł) . Net ma radiowy - bardzo kiepski i 1,5 MB za 45 zł.
Chciała by wziąć internet po kablu z Orange. Jak najtańszy , wystarczy jej 10MB.
Czy można jakoś przez net sprawdzić czy będzie to u niej działało i jaka jest dla danego numeru dostępna prędkość? jak to wygląda z cenami?

podaj nr telefonu to ci sprawdze jaka masz dluga linie. z portami raczej nie powinno byc problemow bo sporadycznie sie trafiaja obiekty ze 100% zajetoscia
 #808651  autor: tadeusz@bigos
 26 cze 2015, 07:56
Wysłałem Ci ten nr na priv.
Ale tam raczej nic więcej niż 10MB nie pójdzie.
W Netii słyszałem , ze teraz dają 6 mcy po 1zł a potem po 39,00.
Tylko , że oni wolą mieć wszystko u jednego operatora.
A można liczyć jeszcze na jakąś dodatkową zniżkę w Orange za to , ze ma się u nich abonament telefoniczny na stacjonarny?
 #808681  autor: robriot77
 26 cze 2015, 10:44
musi byc usluga mobilna i stacjonarna badz mobilna i moblina. stacjo i stacjo nie daja rabatu z opena
 #810631  autor: Orange Ekspert
 07 lip 2015, 20:01
@tadeusz@bigos jeżeli chciałbyś uzyskać informację na temat dostępności oraz oferty to możesz się z kontaktować z naszą infolinią 801234567 Nasz pracownik pomoże dobrać jak najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie.