DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #784923  autor: culoalaire
 15 lut 2015, 13:34
Skończyła mi się przedłużona w zeszłym roku oferta Free Netu na 12 miesięcy za 41,93. To, co miałem to 30% tańszy abonament, 100% większy limit, czyli 30GB oraz szczęśliwe godziny. Teraz płacę za to 59,90 i umowa przeszła na czas nieokreślony.

Co mogę wynegocjować na następne 12/24 miesiące? Mam stary router, ale w mojej okolicy wymiana na nowy model niewiele daje, także nie wiem, czy warto w ogóle go brać.
 #785270  autor: sucharrr
 17 lut 2015, 11:09
Po bezpośrednim połączeniu z DUK dostałem ofertę: 39,90 z 7GB, 20% rabatu na abo, Orange Airbox za 29zł zamiast 229. Kurier niestety schrzanił sprawę i nie dotarł, a ja w międzyczasie znalazłem info na innym forum, że po złożeniu wypowiedzenia można dostać 30% rabatu na abo w umowie ze sprzętem, a 50% rabatu i 40% większy limit w umowie bez sprzętu. Tak więc wysłałem wypowiedzenie na maila, potwierdzenie otrzymałem i czekam na kontakt z ich strony.
 #788790  autor: piciu1
 05 mar 2015, 01:03
sucharrr pisze:Po bezpośrednim połączeniu z DUK dostałem ofertę: 39,90 z 7GB, 20% rabatu na abo, Orange Airbox za 29zł zamiast 229. Kurier niestety schrzanił sprawę i nie dotarł, a ja w międzyczasie znalazłem info na innym forum, że po złożeniu wypowiedzenia można dostać 30% rabatu na abo w umowie ze sprzętem, a 50% rabatu i 40% większy limit w umowie bez sprzętu. Tak więc wysłałem wypowiedzenie na maila, potwierdzenie otrzymałem i czekam na kontakt z ich strony.

Witam,

mam podobną sytuację , że obecnie mam abonament za 49 zł i 8GB transferu, czy możesz napisać czy dzwonili do ciebie po wypowiedzeniu umowy i zaproponowali coś ciekawego na internet. Swoją drogą mam pytanie, bo poza internetem mobilnym nie mam nic w orange, więc zastanawiam się na jaki numer mogą do mnie oddzwonić. Chyba że podaje się jakiś w formularzu dotyczącym wypowiedzenia usługi.

Dziękki za info zwrotne.
 #788846  autor: sucharrr
 05 mar 2015, 10:34
Nie dzwonili jeszcze z DUK. Do zakończenia umowy zostało około 6 tygodni, ale cierpliwie czekam. Na orange.pl jak zarejestrujesz numer i utworzysz konto dla numeru netu mobilnego to można wpisać nr kontaktowy. Z kolei konsultanci z 1 stopnia negocjacji już do mnie kilka razy dzwonili, próbując mi wcisnąć standardową ofertę :) chyba podejdę do salonu i dopytam, czy czasem nie przeoczyli mojej rezygnacji.