DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #756414  autor: st.konsultant
 16 paź 2014, 22:17
Witam.

Ktoś może ostatnio przedłużał umowę i orientuje się, ile i co można ugrać od standardowej propozycji?

 #756421  autor: greenrs
 16 paź 2014, 23:10
Ostatnio nie przedłużałem ale zmieniałem w trakcie trwania umowy. W tej samej cenie (bo taniej nie można) otrzymałem znacznie więcej. Zauważyłem, że kilka tygodni temu zmieniły się pakiety i jest chyba nieco drożej. Najlepiej przejść się do punktu obsługi i na miejscu wypytać na co można liczyć. A na pewno można na więcej niż to wynika z info na stronie Vectry.

 #756539  autor: Micho
 17 paź 2014, 15:21
Mi w czerwcu skończyła się 2-letnia umowa, byłem w punkcie to nic ciekawego nie zaoferowali. Jak wspomniałem gostkowi że trzeba będzie wypowiedzenie złożyć to zaraz znajdą lepszą ofertę to zapierał się, że nic tym nie wskóram. I tak umowa przedłużyła się z automatu o 0.5 roku i jutro idę złożyć wypowiedzenie (2-miesięczny okres wypowiedzenia) i będę czekał na telefon od SUK :) Z tego co wiem, to dają dobre oferty utrzymaniowe, jeden koleś dostał za 80zł pakiet platyna + 60mb net (ja za 80zł mam złoty + 8mb net :) ).

[ Dodano: 2014-10-18, 12:45 ]
Byłem dzisiaj złożyć wypowiedzenie. Oferta utrzymaniowa to tylko mniejsze pakiety netu (obecnie normalna oferta to min. 50mb). Mi zaoferowali zmniejszenie abo z 81 na 75zł i podniesienie netu z 8 na 15mb. Ewentualnie za 85zł net 30mb +oczywiście złoty tv. Powiedziano mi że nawet jak z Gdyni zadzwonią to nic lepszego nie zaoferują. Poczekam-zobaczę :)

 #759023  autor: Korzos
 28 paź 2014, 22:20
To daj znac co ugrasz. Do mnie juz dzwonili i pani mi za 75zl/miesiecznie probowala wcisnac zloty + 50mb (zobowiazanie na 24m). Umowe mam do 1.01 i tez bede wypowiadac ;)

 #759067  autor: Micho
 29 paź 2014, 09:59
Ja już podpisałem aneks. Skoro nie wypowiadałeś jeszcze to i tak dobrą ofertę dostałeś. Ja "ugrałem" tv złoty +pvr i net 50mb za 79.90zł. Jesli we Wrocławiu Vectra ma konkurencję (a pewnie ma) to przy wypowiedzeniu pewnie ugrasz więcej. Niestety w Radomiu Vectra jest monopolistą z czego sobie zdają sprawę i tu aż tak powalczyć się nie da. Ale tam gdzie mają konkurencję to dają więcej byle byś tylko został u nich :)

 #759255  autor: Korzos
 29 paź 2014, 21:21
Na rynku we Wrocławiu istnieja inne firmy świadczące usługi jak vecra (netia, upc), ale ciezko to nazwać konkurencja. Przeważnie sa podzieleni miastem - tam gdie jest upc nie ma vectry i odwrotnie. No nic, zloze wypowiedzenie i zobaczymy :-)