DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #732714  autor: david4nal
 15 lip 2014, 12:16
Witam

Od dzisiaj w Play obowiązują nowe zasady w ofercie "Rodzina", tzn. połączone 3 abonamenty wraz z internetem i wspólnym pakietem danych 10 lub 25 GB.

Pytanie do osób, które z tego skorzystały albo mają wiedzę na ten temat. Ten wspólny pakiet to działa tylko na zasięgu macierzystym Play czy także w roamingu Orange, T-mobile? Jeśli tak to całkiem fajna oferta na mobilny net by była ze względu na spory pakiet i duży zasięg UMTS :P

Niestety w regulaminie żadnej informacji na ten temat nie znalazłem. Było tylko o tym, ze 6 miesięcy nielimitowanego LTE jest w zasięgu Play tylko.

 #732731  autor: Karlos20
 15 lip 2014, 13:18
david4nal, Pakiet danych działa w całej Sieci Telekomunikacyjnej P4 - PLAY, ORANGE (odblokowanie tego zasięgu możliwe po kontakcie z Obsługa Klienta), T-MOBILE, PLUS.
Prędkość transmisji do 15 mbit/s dla pobieranych danych oraz do 5 mbit/s dla wysyłanych.
Po wykorzystaniu GB, prędkość spada do 8 kbit/s.
LTE w PLAY jest nielimitowane, operator może, lecz nie musi nałożyć mniejszą prędkość (do 2 mbit/s) po przekroczeniu 200 GB, jeśli stwierdzi, że aktualnie na danym terenie występuje znaczący ruch w sieci.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #734952  autor: Pruchol
 25 lip 2014, 10:03
By nie zakładać nowego tematu związanego z ta oferta zapytam się tu :
Czy te 25 GB jest ważne przez całą umowę czy jest odnawiane co miesiąc? Czy może coś w tym stylu :D?

 #735060  autor: Pruchol
 25 lip 2014, 17:01
Hmm jeśli tyle gigabajtów jest co miesiąc to opłaca mi się to wziąść nawet na jedną osobę jeśli ja w tydzień potrafię 6 GB wykorzystać w moim smartfonie poza domem w internecie mobilnym:)