DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #727964  autor: maciekc16
 26 cze 2014, 19:58
Witam. Za 3 miesiące kończy mi się umowa na neostradę. Neostrada dziła dość niestabilnie, lubi zerwać połączenie. DLM ściął mi teraz synchronizację do 6 , mimo że przez ostatni rok 10-tka działała w miarę stabilnie. Dostałem lepszą ofertę internetu i tak teraz chcę się rozwiązać z orange bez płacenia kary.
Swego czasu była taka oto możliwość:
1. Podpisanie umowy na neo z tv poprzez kuriera i rezygnacja w ciągu 10ciu dni.
2. To samo co powyżej tylko z zastosowaniem funpacka
3. Dzwonią do mnie z infolini i mówią że skrócą mi starą umowę i dadzą gadżet jak podpiszę umowę.

Reasumując: We wszystkich 3-ech punktach mogę zrezygnować z przeciągu 10ciu dni. Dawniej było tak, że jak się podpisało nową umowę np. neo z tv, mimo że stara umowa była ważna jeszcze np. 12 miesiecy to ta stara automatycznie się wygaszała i mimo że zrezygnowaliśmy z nowej to już byliśmy całkowicie wolni od umów z tp/orange.

Czy jest możliwość obecnie zastosowanie tego triku? Który punk byłby najlepszy jeśli można.
Dzięki.

 #727974  autor: Arturos
 26 cze 2014, 20:27
W przypadku odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni na neo+tv czy Funpacka przywracana jest poprzednia wersja umowy
Nie ma żadnego triku.

Pozdrawiam Arturos

 #727979  autor: maciekc16
 26 cze 2014, 20:35
Arturos pisze:W przypadku odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni na neo+tv czy Funpacka przywracana jest poprzednia wersja umowy
Nie ma żadnego triku.
No to mnie zmartwiłeś. Wiem , że 2-3 lata temu była taka luka.

A co w przypadku opcji z 3-ciego punktu.

Przedłużam neostradę poprzez infolinie. Stara umowa zostaje skrócona i wtedy w przeciągu 10-ciu dni rezygnuje z aneksu. Może tutaj jest jakaś luka?

 #728097  autor: Arturos
 27 cze 2014, 11:42
maciekc16 pisze:A co w przypadku opcji z 3-ciego punktu.

Przedłużam neostradę poprzez infolinie. Stara umowa zostaje skrócona i wtedy w przeciągu 10-ciu dni rezygnuje z aneksu. Może tutaj jest jakaś luka?
Niestety po odstąpieniu powraca do starej wersji

Pozdrawiam Arturos

 #728110  autor: maciekc16
 27 cze 2014, 12:10
Kurczę, wiem że dawniej tak można było zrobić jak pisałem wyżej. Widzę że załatali lukę.

Może ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł oprócz zasypywania techników zgłoszeniami? Prawdopodobnie wtedy i tak nie dostanę bmt, tylko obetną synchro jeszcze bardziej.

 #728311  autor: mikkel
 28 cze 2014, 07:39
maciekc16 pisze:Za 3 miesiące kończy mi się umowa na neostradę.
Opłaca Ci się kombinować skoro masz tylko 3 miesiące do wolności?
maciekc16 pisze:Dostałem lepszą ofertę internetu
Za 3 miesiące też pewnie tą ofertę będziesz miał, no chyba że to jest coś naprawdę ekstra.

 #728518  autor: szunaj
 29 cze 2014, 09:04
Zerwij umowę, za trzy miesiące abonamentu nie zapłacisz dużej kary.