DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #721357  autor: b00n
 31 maja 2014, 13:08
andrewzc pisze:Ile mogą dać upustu na telefonie stacjonarnym w Orange i na Neostradzie?
Upustu z racji czego ?

 #721427  autor: jarekb11
 31 maja 2014, 17:21
Pewnie z racji Orange Open
Na ichniej stronce jest napisane że;
2 usługi rabat 10 zł
3 usługi rabat 20 zł
4 usługi rabat 25 zł
5 usługi rabat 35 zł
6 usługi rabat 45 zł
7 usługi rabat 55 zł
8 usług lub więcej rabat 65 zł

 #721485  autor: andrewzc
 31 maja 2014, 21:52
Upustu z racji wypowiedzenia, albo w przypadku neostrady czy dają większą prędkość przy tej samej cenie po złożeniu wypowiedzenia?

 #721725  autor: darkangel
 02 cze 2014, 01:36
Orange nie daje upustu za łączenie dwóch usług stacjonarnych typu Neo i telefon.
Chyba że to telefon komórkowy w Orange.

Za wypowiedzenie nic nie ugrasz.
Mało tego, jak byś zrezygnował z Neostrady i potem chciał od nowa to znowu zapłacisz za aktywacje.

 #722242  autor: andrewzc
 03 cze 2014, 22:06
Podobno jednak dają więcej minut na stacjonarnym w tej samej kwocie.

 #722306  autor: molibden
 04 cze 2014, 07:45
Podobno jednak dają więcej minut na stacjonarnym w tej samej kwocie.
W Orange taryfa z nielimitowanymi połączeniami na krajowe i UE kosztuje 49zł. Jedyna oferta na analogowy stacjonarny w której standardowo zlicza się minuty to "Plan na każdą kieszeń" w cenie 32 zł z groszami. Ten plan po wydzwonieniu 89min w miesiacu przestaje się opłacać. Po 89min osiagamy równowartość 49zł czyli planu no limits który nazywa sie "na każdy dzień". jedyny plan z pakietem minut to '600 min dla każdego' ale jest to plan telefonii internetowej. na ich stronie nie widzę już dawnego planu socjalnego ktry przy bardzo niskim abo pozwalał mieć neostradę tyle że wymagał zaświadczenia z MOPS. Więc nie ma możliwosci tak naprawdę negocjowania na minuty pakietu
Generalnie ja osobiscie mam tą taryfę za 49zł +neo. Nigdy mi się nie zdarzyło aby utargował upust. Lecz teraz wszedł LTE od Polsatu z no limits w zasiegu LTE. Jest droższy niż neo ale jak ktoś zagrozi że wypowie i jedno i drugie to może coś utarguje. Oczywiscie jak ma zasięg lte i umowy ktore można w danym momencie wypowiedzieć :-D
Jakbym miał możliwosć skończenia ze stacjonarnym to uwolniłbym sie w ogóle od orange. neostrada kosztuje de facto 70zł bez stacjonarnego. A 49zł za rozmowy no limits po kablu i 49zł neostrady to bandyctwo w majestacie prawa. Do wczoraj nie miałem możliwosci innej niż neo. Teraz mam lte które mge sobie zabrać ze sobą gdy gdzieś wyjeżdżam imam tam zasięg