DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #714474  autor: elkanguro
 01 maja 2014, 12:29
Hej, co się obecnie będzie działo z usługami Orange Freedom? Wydzwaniają z Orange mówiąc, że za kilka tygodni usługa zostanie wyłączona i na siłę chcą wcisnąć umowę 2 letnią na neostradę. Nie można zostać na Orange Freedom na czas nieokreślony? Rzeczywiście wyłączą internet? Po połączeniu spółek ta usługa dalej działa jako BSA czy już natywnie tak jak neostrada?

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #714515  autor: orson_dzi
 01 maja 2014, 17:02
elkanguro pisze:Nie można zostać na Orange Freedom na czas nieokreślony?
Można. Póki co nic nie wiadomo o wyłączeniu.

A każdy wał na przekonanie Cię do Neostrady jest dobry.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #714575  autor: jleszek
 01 maja 2014, 22:47
Ja do niedawna korzystałem z Orange Freedom 10/1 - działało tak sobie (wysokie pingi ,YT ciął się ,itd...).
Rozważałem przejście do innego operatora po BSA , ale ...
Dałem się skusić na Neo VDSL 40/4 ze swoim sprzętem (Bez LB) i po 2 miesiącach jestem pod (pozytywnym) wrażeniem.
Wklejam wcześniejszy test (teraz piszę na lapku po słabym WiFi):
http://www.speedtest.net/my-result/3324239769
Mam ok. 300-400 m. do centrali.
Oczywiście jak to bywa z Orange miałem "przeboje" w związku z błędnymi danymi na rachunku ,itp.

 #714578  autor: Sig
 01 maja 2014, 23:12
Zadaj oficjalne pytanie (przez formularz, tak, żebyś miał też pisemną odpowiedź), czy Freedom będzie wyłączony. Jak ci odpiszą, że nie (a pewnie tak zrobią), to spuszczaj na drzewo wydzwaniających do ciebie. Możesz nawet im pogrozić złożeniem skargi, jeżeli dalej będą dzwonić i kłamać (w zależności, co ci Orange odpisze).

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #715184  autor: Orange Ekspert
 05 maja 2014, 16:45
El kanguro, oferta została wycofana ze sprzedaży, możesz jednak korzystać z usługi z umową na czas nieokreślony. Nie ma konieczności zmiany oferty, przepraszam, jeżeli doradca twierdził inaczej.