DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #710790  autor: schranz21
 16 kwie 2014, 19:31
czy jest jakis program ze bym mogl zablokowac pobieranie transferu wszystkich programow i aktualizacji poza youtube ? moze jest taki program w ktorym mam liste programow ktore lacza sie w jakis sposob z netem i moge blokowac ktore chce :) (cos jak menager w windowsie :)

 #710805  autor: KR2615
 16 kwie 2014, 20:48
firewall - to zarówno program jak i dedykowane ku temu urządzenie

 #711013  autor: schranz21
 17 kwie 2014, 18:52
zainstalowalem androidfirewall ale teraz nie chce mi wyswietlic filmu a mam zaznaczone ze by youtube korzystalo z wifi i danych. to znaczy strony sie wyswietlaja ale jak chce wlaczyc film to wyskakuje blad polaczenia polaczenie przerwane wie ktos co musze jeszcze wlaczyc w firewallu ze by youtube dzialalo ??

 #711014  autor: wtd
 17 kwie 2014, 18:56
schranz21 pisze:zainstalowalem androidfirewall ale teraz nie chce mi wyswietlic filmu a mam zaznaczone ze by youtube korzystalo z wifi i danych. to znaczy strony sie wyswietlaja ale jak chce wlaczyc film to wyskakuje blad polaczenia polaczenie przerwane wie ktos co musze jeszcze wlaczyc w firewallu ze by youtube dzialalo ??
A jak ta aplikacja działa? Masz dozwolone dla całej aplikacji youtube czy wpisany adres? Jeżeli to drugie to pewnie przyczyną jest to że filmy nie są streamowane z serwerów youtube.com tylko innych (s.ytimg.com o ile mnie pamięć nie myli).

 #711019  autor: schranz21
 17 kwie 2014, 19:06
jest zaznaczony dostep dla calej aplikacji youtube, moge wejsc na strone i wyszukac filmy mam miniatury filmow ale jak chce odtworzyc film to sie blokuje i pisze blad polaczenia sieci