DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #703030  autor: calcio23
 08 mar 2014, 11:06
Witam

jak w temacie do końca umowy zostały 2 miesiące, wczoraj dzwoniła Pani konsultant z ofertą :

16 gb , Internet LTE przez pół roku za Free , 2 miesiące abonamentu gratis umowa na 18 miesięcy - za 39,90

teraz mam : 18gb za 39,90 prędkość 4 mb

co mogę dostać ? jest szansa zejść jeszcze z ceny czy raczej będą proponować więcej gb w tej samej cenie ? dodam że to jest 3 przedłużenie umowy, ogólnie jestem zadowolony z Play bo w miarę działa.

 #703382  autor: zygikuleczka
 10 mar 2014, 13:15
calcio23, czy masz wypowiedzenie złożone? Jeśli nie to możesz nie dostać maxa od razu.
To co podałeś jest ofertą ze strony czyli jest jeszcze przynajmniej jedna lepsza.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #703391  autor: calcio23
 10 mar 2014, 13:59
zygikuleczka - nie mam złożonego wypowiedzenia, jeszcze za wcześnie wypowiedzenie będę składał miesiąc przed końcem umowy, fajnie by było jakby zostawili tak jak jest a obniżyli abonament na 30zł, w Orange przy nowej umowie jest np 15gb za 30 zł

Edit : faktycznie doczytałem na stronie Play że szału nie zrobili i zaproponowali standardową ofertę ze strony, no nic trzeba pisać wypowiedzenie i jak zwykle walczyć o lepsze warunki.

 #705549  autor: krzsos
 23 mar 2014, 13:06
Przepraszam że w czyimś temacie ale to może się przyda innym . Miałem do tej pory w play online 10GB za 39,90 . Miesiąc przed końcem umowy zaczęły się tel. od BOK-u żeby przedłużyć na play online 4G-12GB za 39,99 + 2GB tylko sim . Grzecznie mówiłem że nie muszę mieć aż tyle i mogę zostać przy tym co mam ale z obniżoną opłatą abo. oczywiście nie dało się tego zrobić także ja oraz konsultanci grzecznie obstawali przy swoim . Minęło kilka tel. i miesięcy aż nadszedł przełom, Pani konsultant stwierdziła (podobno po rozmowie z kierownikiem ) że dostanę to co na proponowali na początku ( 12GB + 2GB tylko sim ) obniżone do poziomu 29 zł. Strasznie się ucieszyłem obtrąbiłem znajomym mój sukces . Moja radość trwała do momentu otrzymania dokumentów z Play w których nigdzie nie było widać kwoty 29zł. (nie pamiętam czy równe 29czy 29,99) . Tknięty złym przeczuciem napisałem do bok-u. Niedługo tel. z w/w i co się dowiaduje - ano że konsultantka tak sobie coś tam wydziwiała z tym 29 zł i że nie ma możliwości żebym tak miał jak z nią ustaliłem . W takim razie poprosiłem żeby odsłuchali rozmowę i tu kolejne zaskoczenie Pani powiedziała że to i tak nic nie da :shock: i ona proponuje że albo biorę to co dają albo unieważniają aneks i zostaję przy tym co miałem do tej pory . Jestem tam 6 lat i wszystko było zawsze ok. ale cóż chyba czas na zmiany ......

 #705724  autor: calcio23
 24 mar 2014, 12:52
krzsos - fajnie że się wypowiedziałeś , gdyż takie sprawy trzeba komentować, jakbyś mógł to daj znać jak się to skończyło w temacie