DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #696707  autor: wook
 08 lut 2014, 11:04
Jaki polecacie internet mobilny do 40 PLN /msc? W mojej lokalizacji nie ma Play LTE, wszyscy operatorzy mają zasięg HSDPA zależnie od godziny osiąga od 5 Mbps do 15 Mbps (to zapewne dla tego, że modem obsługuje do 21 Mbps). Internet będzie używany do rozmów przez Skype wiec dość duży limit wskazany, będzie używany przez osobę starszą, modem USB jest więc może być bez takowego (modem można dokupić tez zawsze).

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #696708  autor: stypulkovski
 08 lut 2014, 11:48
Sam ostatnio robiłem research i IMO najlepszą opcją jest oferta od Orange. Fakt, lekko przekracza budżet, ale za tę cenę jest bezkonkurencyjna. Za 44,95 zł masz 35 GB bez modemu z umową na 2 lata + Cloud 5 GB i no-limit od 0:00 do 8:00.

Ew. to samo za 29,95 - 15 GB to też całkiem sporo.

http://www.orange.pl/kid,4003445680,id, ... ticle.html

 #696710  autor: david4nal
 08 lut 2014, 12:09
Chcesz duży limit i nie denerwuje Cię kompresja obrazków? - Wybierz Orange bez sprzętu.
Ewentualnie jak zależy Ci na poprawie jakości kup jakiś modem typu Huawei E398, który obsługuje DC-HSPA+ i ewentualnie anteny kierunkowe skoro i tak ma Ci on służyć tylko w domu.

PS. Ten limit aż taki duży jest Ci potrzebny skoro starsza osoba będzie z tego korzystała?
Te 35 GB to wcale nie tak mało, więc może lepiej wziąć za 29,90 zł w orange limit 15 GB. ;)

 #696712  autor: wook
 08 lut 2014, 12:17
Właśnie myślałem nad Orange (bo robiłem tak na szybko przegląd), kompresji obrazków nie widziałem, poza tym w ofercie abonamentowej można wyłączyć. Net nie dla mnie ja mam stałe łącze. A jeszcze tak zapytam jak mam telefon w Orange Mix to jak będzie net na tą samą osobę to czy będzie z tego limitu transferu z abonamentu korzystać też, bo coś mają o czymś takim napisane i było by to wygodne bo wtedy opłacało by się wziąść to za 45 PLN bo bym mógł z fona używać z tego limitu.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #696722  autor: david4nal
 08 lut 2014, 13:23
O ile mi wiadomo to nie można kompresji obrazków wyłączyć także w abonamencie. Przynajmniej tak było jeszcze z rok temu, bo miałem net w Orange i dzwoniłem, prosiłem żeby to zrobili bez skutku.

A jeśli chodzi o dzielenie usług to słyszałem, że jest taka możliwość tylko nie wiem czy też mixa to dotyczy.

 #708483  autor: wook
 06 kwie 2014, 12:10
To jak dalej Orange najlepsze? W teorii play ma zezwolenia na nadajniki z LTE ale nie mam żadnego sprzętu obsługującego tą technologię by zobaczyć czy już działa.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #708491  autor: kamil1221
 06 kwie 2014, 12:24
Czy osoby które będą podpisywać umowę mają już jakieś abonament w Orange?
Jeśli tak mogą liczyć na rabat od 10 do 15 [zł].

Za 9,99zł można w Orange wykupić transmisję danych bez limitu od 24:00 do 12:00.

 #708496  autor: mn9
 06 kwie 2014, 12:34
david4nal, ja man ofnk i nie mam kompresji , wystarczy zmienić apn z internet na vpn ;)
poza tym ktoś prawdopodobnie źle ci powiedział bo w abo kompresje wyłączają bez problemu :D

http://www.speedtest.net/android/2021729455.png

 #708570  autor: wook
 06 kwie 2014, 18:46
Tak jest jedna umowa w Orange (aktualnie mix bez telefonu, kończy się w tym miesiącu (mało używam tego numeru z Orange i myślałem nad planem zerowym) za jedną wizytą chce załatwić obie sprawy).

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"