DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 4 z 33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 33

 #700596  autor: Sig
 23 lut 2014, 15:59
nabuch pisze: Ciekawe czy jeżeli kończy mi sie umowa to mogę jakimś pismem ominąć przedłużenie ale pozostać nadal w neti.
Nie.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #700680  autor: BUCKS
 23 lut 2014, 22:27
Yoky raczej nie 3 miesiące za friko tylko po 1zł za każdy miesiąc, bo często taki bonus dają. W przypadku umowy zawartej przez telefon jeśli korzystasz z eFaktury to powinni przesłać umowę na maila, przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Wówczas wszystko miałem formalnie, a nie tylko na tzw. gębę.

 #701164  autor: nabuch
 25 lut 2014, 21:26
Właśnie te wszystkie niuanse strasznie mnie irytują. Nie ma tak jak w normalnej firmie tylko musi być jakiś podstęp.
1. To przedłużanie umowy albo przedłużasz albo wypad...
2. Z 15 min rozmawiałem z Panią jak można przedłużyć umowę nie wiedząc nawet na jakich warunkach się ją przedłuża. Pani może przeczytać mi całą umowę telefonicznie ale przesłać na adres e-mail nie może bo takiej umowy nie ma ? To co ona mi będzie czytać?

Mam pytanie odnośnie tych pakietów 60 min na komórki za 2zł . Nie wiecie czy można ten limit jeszcze jakoś powiększyć np o kolejne 60 min? Jeżeli nie to czy można założyć blokadę że po wygadaniu darmowych minut nie można dzwonić?
Pozdrawiam W

 #702354  autor: pakierhakierxd
 04 mar 2014, 19:10
No i przedłużyłem umowę ostatecznie dostałem 2 opcje:
10 mb + do wszystkich 200 za 89,90 (to wybrałem).
20mb+non stop świat chyba za 99,90 aż tak dokładnie nie słuchałem bo interesowało mnie 10 mb bo starczy spokojnie i 10zł taniej :-)
Jestem zadowolony bo udało mi się obniżyć z obecnych 110 na 90 a to zawsze coś :)
Teraz mam do 20 mb ale i tak jest 15,i i tak tego nie wykorzystuje :D,a jeśli chodzi o pobieranie plików to 5 mb mniej nie będzie aż tak odczuwalne to raptem parę minut więcej.
Jeszcze coś tam chyba słyszałem o 3 miesiącach za 1 ale nie wiem czy dobrze usłyszałem :P,jak przyjdzie regulamin @ to zobaczę.

 #703685  autor: dawedo
 12 mar 2014, 12:01
Dostałem podobną ofertę i ostatecznie podziękowałem netii. Trochę z ich strony dziwne, bo ostatni miesiąc umowy ani razu nie zadzwonili aby przekonać do zostania u nich. Tylko orange mnie atakował telefonami. Skąd oni wiedzą kiedy dokładnie kończy mi się umowa, nie wiem...
Wyszło na to, że mam sam net z multimedii, 2 mb za 34,99zł, umowa na rok. Bez telefonu i opłat za utrzymanie linii (mają u mnie własne łącza). Za 21 zł można podłączyć tel, chyba prawie 1000 minut dają jeśli dobrze pamiętam. Tak więc z prawie 90 zł w netii zszedłem do 35 zł i pozbyłem się niepotrzebnego telefonu.

Dla zainteresowanych dodam, że słabo wiedzą gdzie działają. Dodzwonić się nie sposób, info na stronie nie ma, w biurze kobieta też zielona. Tylko technik wie gdzie działa net :D

 #703688  autor: pakierhakierxd
 12 mar 2014, 12:10
Mnie też Orange atakował miałem jakieś 20 telefonów :P

Jak ci pasuje to ok :P

Ja chcę minimum 10 mb i u mnie dostawca kalbówki chce 150zł więc wolę te 90zł razem z telefonem w Netii :P

I tak w porównaniu do tego co płaci się obecnie w ciągu 2 lat oszczędzam 480zł a to dla mnie sporo :P

Pozdrawiam :)

 #705024  autor: kostykiewicz
 20 mar 2014, 00:53
Dzięki wam dowiedziałem się że przy obowiązującej umowie, którą mam jest pewien haczyk że jeśli nie złoże na piśmie iż chce mieć okres obowiązywania umowy na czas nieokreślony 30 dni przed koncem obowiązującej umowy to ona wskakuje na 12 miesiecy.
Albo jeśli przed 30 dniami przedłuże umowę.

Moje pytanie brzmi.

1.co może mi dać więcej złożenie wypowiedzenia??
niższa cene? czy tylko oferte taka sama jaką mają osoby przychodzące do netii czyli dla nowych klientów bo z tego co słyszałem niektórzy przy przedłużaniu dostają gorsza oferte niż ci którzy są nowi.

2.Czy posiada ktos wzór na wypowiedzenie w netii bądz na nie przechodzenie na czas 12 miesiecy?

 #705032  autor: pakierhakierxd
 20 mar 2014, 07:59
Podobno w Netii wypowiedzenia nic nie daja, nic więcej nie oferują, aby coś mogli zaoferować i tak musisz je wycofać :-D, musisz wysłać pismo jeśli nie chcesz aby się automatycznie przedłużyło 30 dniprzed kkońcem inaczej się przedłuż, jak wyślesz wypowiedzenie to za 30 dni powinieneś zostać odlaczony.

 #705069  autor: kostykiewicz
 20 mar 2014, 11:57
Czyli nie ma sensu skladac wypowiedzenia a najlepiej zadzwonic do nich i aby przelaczyli do dzialu utrzymania klienta chyba ze w kulki leca i udaja ze przelaczaja a dalej polacze sie z jakims idiota ktory nic m nie zaoferuje.

Pewnie jedynie co moge dostac to taka oferte jak maja klienci przychodzacy do nich.
Chyba ze nie ma roznicy co do przychodzacych a przedluzajacych.

Mi tam ten gowniany netia spot nie potrzebny i tak jest na za 1 zł ale na wypozyczeniu i po 5 latach jest naliczana oplata 10 zł za wypozyczenie przynajmniej tak jest napisane w regulaminie umowy.

A jak sie zniszczy to naliczaja kare nie pamietam dokladnie ile 300 czy wiecej złotych.

Juz lepiej kupić router na wlasnosc linksysa lub tp-linka do 80-90 zł

 #705104  autor: pakierhakierxd
 20 mar 2014, 13:59
Ja mam tego Netia spora ale leży w szafie bo wkurzal mnie i kupiłem router TP Link Wa8960n +za jakiś czas jakiś najtańszy Access Point aby móc obejrzeć coś na tv po podłączeniu jego z laptopem bo co raz rwalo mi tam :-D

Pozdrawiam :)

 #705132  autor: kostykiewicz
 20 mar 2014, 16:25
To niech ci dlugo nie przeleży i radze go zwrócić zadzwoń do netii popytaj się ale wątpie aby ktoś kompetentny na infolinii ci odpowiedział.
Najlepiej napisz do netii przez e-mail poczekasz troche ale moze trafisz na kogos.
i zapytaj się na jaki adres masz zwrocic router itp
bo pozniej zapomnisz i bedziesz placil za uzytkowanie jego a raczej mowiac wypozyczenie 10 zł po 5 latach jesli zapomnisz

 #705157  autor: pakierhakierxd
 20 mar 2014, 18:35
Jak policza to zwrócę póki co nie chce mi się odsylac, umowę z Netia zawałem w 2009 roku chyba, tylko chyba w 2011 wziąłem ten router za 99zl :-D, czytałem coś o tym w regulaminie, dawno temu, teraz to już po raz któryś przedłużona umowa, ciekawe czy oni sami się w tymnie pogubia ;-)
 #707297  autor: Dolnopłuk Wiesław
 01 kwie 2014, 07:41
Witam. Za kilka miesięcy kończy mi się umowa na internet w Netii na łączu Orange.
Teraz mam umowę na 24 mce, 10MBS, płacę 45,90. Telefon mam w Dialogu.
Ciekawi mnie co mogę dostać? Interesuje mnie umowa na 2 lata, ta sama prędkość jaką mam. Nie spodziewam się cudów ale chociaż niższego abo przez kilka miesięcy. Jak myslicie co mogę dostać? Piszę dla tego bo Orange mnie molestuje abym przeszedł do nich. Z Netii jestem bardzo zadowolony - w ciągu kilkunastu miesięcy tylko raz mi rozłączyło internet i to tylko na kilka godzin.
 #707506  autor: Netia
 01 kwie 2014, 20:44
Dolnopłuk Wiesław pisze:Witam. Za kilka miesięcy kończy mi się umowa na internet w Netii na łączu Orange.
Teraz mam umowę na 24 mce, 10MBS, płacę 45,90. Telefon mam w Dialogu.
Ciekawi mnie co mogę dostać? Interesuje mnie umowa na 2 lata, ta sama prędkość jaką mam. Nie spodziewam się cudów ale chociaż niższego abo przez kilka miesięcy. Jak myslicie co mogę dostać? Piszę dla tego bo Orange mnie molestuje abym przeszedł do nich. Z Netii jestem bardzo zadowolony - w ciągu kilkunastu miesięcy tylko raz mi rozłączyło internet i to tylko na kilka godzin.
Panie Wiesławie,

Zachęcamy do zapoznania z naszymi nowymi ofertami, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta poprzez telefon na jeden z podanych poniżej numerów telefonów:
801 802 803
(22) 711 11 11 dla tel. komórkowych
lub kontakt poprzez Netia Online:
https://zaloguj.netia.pl/cas/login?serv ... wanie.html

Pozdrawiamy,
Netia

 #707551  autor: zoltan666
 01 kwie 2014, 22:57
Dolnopłuk Wiesław - myślę, że możesz dostać umowę na 24 miesiące w tej samej cenie co teraz, z dopiskiem, ze ulega ona automatycznemu przedłużeniu na kolejne 12 miesięcy, jeśli np. jej nie wypowiesz w odpowiednim czasie. Jeśli obecna umowa przechodzi ci po zakończeniu na czas nieokreślony na aktualnych warunkach to nic bym nie robił i nie podpisywał kolejnej lojalki. Od półtora roku jestem na umowie na czas nieokreślony i płacę mniej za neta niz ceny w aktualnych promocjach.

 #707578  autor: Dolnopłuk Wiesław
 02 kwie 2014, 07:20
Właśnie nie pamiętam jak mam w umowie.... Jak zadzwonię na infolinię to mi powiedzą czy będą kombinować?

 #707612  autor: Netia
 02 kwie 2014, 11:39
Panie Wiesławie, nasi konsultanci z nie będą kręcić i udzielą Panu rzetelnych informacji :-)
Pozdrawiamy,
Netia

 #708305  autor: Yoky
 05 kwie 2014, 13:39
Uważaj na oferty typu 3 miesiące za darmo, bo mi też coś takiego oferowali. Po przedłużeniu umowy na kolejne 24 miesiące, przez 3 miesiące dostanę internet za 0 zł - tak mówili. Oczywiście zgodziłem się, ponieważ w mojej kamienicy nie ma innego dostawcy. Owszem, 3 miesiące były za 0 zł, jednak na 4 miesiąc dostałem normalną fakturę za miesiąc, czyli 61 zł, a do tego drugą, nie wiadomo za co, o wartości niemal 3 miesięcznego abonamentu. Pytałem, pisałem, dzwoniłem - nikt nie wiedział za co mam zapłacić, dlaczego zostało mi to naliczone.
W zamian zaproponowano mi, że obniżą abonament z 61 na 56 zł. Później jednak się okazało, że obniżenie abonamentu o 5 zł może wykonać każdy sam, logując się na netiaonline i włączając fakturę online. :D

 #708645  autor: Dolnopłuk Wiesław
 07 kwie 2014, 07:22
Na infolinii dowiedziałem się , że jeśli nie napiszę wypowiedzenia na miesiąc przed końcem umowy to zostanie mi ona przedłużona o 12 miesięcy. Szkoda, że przed podpisywaniem mi tego nie powiedziano. A nową ofertę dadzą mi 3 miesiące przed końcem obowiązującej.
Będzie trzeba uważać...

 #708647  autor: darek638
 07 kwie 2014, 07:30
Dolnopłuk Wiesław, zdaje mi się, że taki zapis jest nielegalny.

Nigdy więcej Play.
  • Strona 4 z 33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 33