DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #14615  autor: Piotr
 29 sie 2005, 19:53
SirmarK pisze:
WitekT pisze:Wiesz, trudno powiedzieć... Na pewno wpłynie to w jakimś stopniu na konkurencję. Niby zamiast 2 słabszych powstanie 1 silniejszy, ale... chyba przeciwko TP lepiej wystawiać 2 zawodników niż 1. :)
przejecie przez netie niczego dobrego nie wrozy... Netia dziala an zasadzie "1 grosz mnie"
a dialog choc mamy to w swoich okolicach dzialal preznie..
trzeba przypomniej ze jako pierwsi wprowadzili sensowne pakiety na inet.
SirmarK a powiedz mi w związku z tym co stanie się dotychczasową ofertą Dialogu kiedy przejmie ich Netia? Jeżeli chodzi o mnie ja jestem zachwycony ofertą tej sieci (no cóż jest ona po za moim zasięgiem... :( )
Czy można się spodziewać, że oferta tego "nowego" operatora zostaje ujednolicona czy może będziemy mieli jakiś okres przejściowy dla klientów Dialogu itp. Co z pakietami jakie oni posiadają itp.?

Pozdrawiam czekając z niecierpliwością na odpowiedź.

 #14636  autor: WitekT
 29 sie 2005, 20:39
Raczej wyrównania do Netii... Zaorałaby Dialog aż by się kurzyło - tak coś czuję.

 #14892  autor: Piotr
 31 sie 2005, 08:59
Powstaje w związku tym kolejne pytanie jakie od dłuższego czasu nie daje mi spokoju. Co z ofertą ADSLek? Jak widzimy w obu firmach oferta znacząco się różni. Cze więc możemy się spodziewać na tym poletku?

 #14896  autor: WitekT
 31 sie 2005, 09:27
Cholera go wie...

 #14926  autor: Piotr
 31 sie 2005, 12:02
No i widzisz - tutaj jest pies pogrzebany!

Bo nie wiem co mnie czeka i czy nadal mam walczyć aby zaczęli kopać ludziska z Netii kabelki pod mój blok :-D

 #14927  autor: WitekT
 31 sie 2005, 12:03
Tak czy siak walcz - będziesz miał większy wybór. :)

 #14929  autor: Piotr
 31 sie 2005, 12:05
Tylko z tego co widzę jest to walka z wiatrakami...

Najgrosze jest jednak to, że na tych infoliniach pracują tacy ludzie co nic nie wiedzą... :shock:

Aby było jeszcze śmieszniej postanowiłem napisać E-maila do Netii czy istnieje jakaś fizyczna możliwość podpięcia się pod ich siec w miejscu gdzie mieszkam. Oczywiście odpowiedź była twierdząca i zachęcając do skorzystania z usług jakie oferuje Netia... Normalnie pochlastać się można ze zdenerwowania :?