DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #27232  autor: PiotrG-dz
 25 paź 2005, 18:48
W zeszłym roku była obnizka cen połączeń w TP na komórki.Była ona tak gdzieś we IX,i mówiono wtedy że co roku będą obniżki cen połączeń na komórki bo zmaleje w interconnectcie stawka jaką TPSA płaci operatorom komórkowym.MInął przeszło rok i jakoś zobowiązania podjętego wtedy nie dotrzymuje się.Po likwidacji ze sprzedaży planu Standardowego raczej obniżki szybko się nie doczekamy.

re

 #27255  autor: Saracen
 25 paź 2005, 19:44
tez jestem za tym aby było taniej...narazie wybrane numery komórkowe mozna zamówić

[email protected]
Obrazek

 #27288  autor: Irek
 25 paź 2005, 21:08
A tak naprawdę czy opłaca się dzwonic na komórki z TEPSY? Chyba raczej nie!

"And one more thing..."

 #27293  autor: PiotrG-dz
 25 paź 2005, 21:45
Np cena na komórki w socjalnym kosztuje 2.53 za min ,a w wycofanym planie niedrogim 1.65 za min.Dużó osób nie ma jeszcze komórki więc musza jakoś dzwonic choćby połączenia były drogie.A tak przy okazji to mam pytanie czy ktos z was wie ile osób ma dany abonament W TPSA???Chodzi mi o % podział ile osób ma taki, a taki abonament.

 #27334  autor: Piotr
 26 paź 2005, 14:08
Przyglądam się tak tej dyskusji i dochodzę do jednego wniosku. Mianowicie jeżeli tylko ktoś ma jako tako w miarę dobry dostęp do sieci (mam tutaj na myśli parametry łącza jakie posiada) to w większości przypadków o wiele lepiej jest skorzystać z telefonii internetowej niż dodatkowo ładować do sakiewki TPSA. Sami dobrze wiemy, że ceny połączeń po przez net są o wiele tańsze a w przypadku połączeń na telefony komórkowe różnica sięga nawet 100% w stosunku do takiej samej rozmowy wykonywanej za pomocą telefonu stacjonarnego - różnica robi wrażenie :shock:

Natomiast jeżeli chodzi o % kto jaki ma abonament to sam bardzo chętnie chciał bym poznać takie dane.

Pozdrawiam serdecznie.

re

 #27337  autor: Saracen
 26 paź 2005, 14:18
sądze ze liniowy dla kazdego rodzajunapewno socjalny bardzo mało ze względu na brak na tym Planie Neostrady-usługii

[email protected]
Obrazek

 #27338  autor: Piotr
 26 paź 2005, 14:28
A wiadomo jak sprawa przedstawia się na zachodzie z planami taryfowymi? Tj. czy na najniższym planie taryfowym można sobie zafundować ADSLke czy jest to raczej niewykonalne jak w naszym kraju.

re

 #27376  autor: Saracen
 26 paź 2005, 16:53
odnosnie neostrady-wszystkie plany oprócz planu socjalnego mają możliwość usług DSLAM

[email protected]
Obrazek

 #27395  autor: PiotrG-dz
 26 paź 2005, 19:01
Kiedyś czytałem że socjalny ma 2.5 mln abonentów,a standardowy 4 mln ,ale żródło niepewne.Może Witek T będzie wiedział lepiej.

re

 #27410  autor: Saracen
 26 paź 2005, 19:28
tepsaslave pisze:Kiedyś czytałem że socjalny ma 2.5 mln abonentów,a standardowy 4 mln ,ale żródło niepewne.Może Witek T będzie wiedział lepiej.
niewiem skąd te dane ale zapewnie na obecna chwilę daleko odbiegające

ps.
zrobie sobie porównanie 100 abonentów i bede szacunkowo wiedział

[email protected]
Obrazek