DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #26133  autor: PiotrG-dz
 19 paź 2005, 18:52
25 lipca 2003 NOM złozył przeciwko TPSA skargę za blokowanie usług innych operatorów w abonamencie socjalnym.Abonament przedtem nazywał się Oszczędny i mozna było wtedy korzystać z alternatywnych operatorów,kosmetyczna zmiana na Socjalny zablokowała tą
mozliwość.Mineło 27 miesięcy i nadal nie ma rozstrzygniecia w tej sprawie!!!Za co ja płacę podatki, a urząd tyle czasu nic nie robi w tej sprawie.

 #26252  autor: WitekT
 19 paź 2005, 22:22
Polska nie jest jedynym krajem, gdzie minimalny abonament nie pozwala na korzystanie z uług operatorów alternatywnych...
 #26254  autor: Saracen
 19 paź 2005, 22:39
tepsaslave pisze:25 lipca 2003 NOM złozył przeciwko TPSA skargę za blokowanie usług innych operatorów w abonamencie socjalnym.Abonament przedtem nazywał się Oszczędny i mozna było wtedy korzystać z alternatywnych operatorów,kosmetyczna zmiana na Socjalny zablokowała tą
mozliwość.Mineło 27 miesięcy i nadal nie ma rozstrzygniecia w tej sprawie!!!Za co ja płacę podatki, a urząd tyle czasu nic nie robi w tej sprawie.
powiem inaczej
nie myl oszczędnego do planu socjalnego
-co ma podatek do telefonu??? nic.......
-zawsze mozesz zmienić operatora,TP to nie CARITAS
-złóz skargę do trybunału europejskiego ;-)

[email protected]
Obrazek
 #26322  autor: PiotrG-dz
 20 paź 2005, 18:37
O podatek mi chodzi bo UOKIK utrzymywany jest też z mojej kasy.Oszczędny abonament miałem tylko TPSA sama mi zmieniła na SOCJAL,a do innego operatora czyli Netii brakuje mi 200m.Netia jest teraz nastawiona na biznes wiec mi nie położą kabla.

 #26332  autor: WitekT
 20 paź 2005, 19:17
Hmmm... Nie miała Ci prawa sama zmienić z oszczędnego na socjalny...

re

 #26334  autor: Saracen
 20 paź 2005, 19:21
WitekT pisze:Hmmm... Nie miała Ci prawa sama zmienić z oszczędnego na socjalny...
tez miałem to napisać-niemogła oj niemogła... ;-)

[email protected]
Obrazek
 #26363  autor: PiotrG-dz
 20 paź 2005, 23:38
Po prostu od IX2003 tym co mieli oszczędny automatycznie zmieniła abonament.Macie rację że powinien zostac Oszczędny, tak jak zrobiła TPSA w przypadku abonamentu Niedrogiego i standardowego gdy je wycofali ze sprzedaży ,tym co je mieli wcześniej to nadal je mają jedynie dla nowych abonentów nie są one dostępne.Cytuję teraz pismo TPSA-----"14.08zakonczenie zamówien na plan oszczedny
15.08początek przyjmowania zamówien na plan socjalny
15.08-15.11 czas na wybór nowego planu telefonicznego
1.XII osobom ,które nie zdecydują się na zmianę planu telefonicznego,zostanie uruchomiony plan TP socjalny wraz z opcją socjalne jednostki TP.W póżniejszym terminie będzie można zamienic socjalne jednostki TP na jedną z wersji rozmów z rabatem socjalnym TP". konie cytatu.CZyli wynika z tego że nawet jak bym nie chciał zmieniać abonamentu Oszczędnego na Socjalny to tepsa i tak by go zmieniła.

 #26367  autor: WitekT
 21 paź 2005, 00:09
Z tego co pamiętam tam chyba interweniował URTiP i Ci, którzy składali reklamacje, mieli przywracany oszczędny. Ale mówię z pamięci. ;)
 #26402  autor: Piotr
 21 paź 2005, 16:48
PICIA pisze: ...powiem inaczej
nie myl oszczędnego do planu socjalnego
-co ma podatek do telefonu??? nic.......
-zawsze mozesz zmienić operatora,TP to nie CARITAS
...
PICIA piłaś/piłeś, brałaś/brałeś coś dzisiaj? W jakim ty świecie żyjesz. Większość naszego społeczeństwa jest skazana na Tele-Kompromitację!

Gdzie masz tych operatorów? Miasto powyżej 500 tys. z czego tylko 30% powierzchni ma inny operator. O kant d@@y taką konkurencję rozbić.

Z usług takich instytucji jak Caritas itp. możesz zrezygnować (zawsze alternatywą jest PCK itp. :wink: ) na TPSA większość z nas jest skazana.

Pomyśl 10 razy zanim wyjedziesz z takim debilnym stwierdzeniem albo mniej sięgaj po % bo z tego co widzę zbytnio ci nie służą.

re

 #26424  autor: Saracen
 21 paź 2005, 19:23
proponuję przemyslec to co piszesz-w kierunku mojej osoby i przeprosić

brak przeprosin-jest jedno znaczne z Prośbą o wykluczenie mnie z forum.
POWODZENIA zaden gówniarz mnie tak nie bedzie pomawiałi obrazał-trochę kultury Panie Nick PIOTR.Wiecej rozwagii to co sie pisze.

[email protected]
Obrazek
 #26429  autor: Piotr
 21 paź 2005, 20:57
PICIA pisze:proponuję przemyslec to co piszesz-w kierunku mojej osoby i przeprosić
PICIA za co mam cię przepraszać? Za to, że wyraziłem swoją opinię, że piszesz bzdury? Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz ale konkurencji w telekomunikacji w większości części naszego kraju jak nie było tak nie ma i wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo nie będzie.
PICIA pisze:brak przeprosin-jest jedno znaczne z Prośbą o wykluczenie mnie z forum.
Czy TY sam/sama widzisz co wypisujesz? Jakie wykluczenie z forum?
Tutaj każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Czy ja zmieszałem cię z błotem, upodliłem do granic możliwości, pozbawiłem człowieczeństwa pytając się z lekką ironią w swoim poprzednim poście czy coś zażywałeś/zażywałaś czy też piłaś/piłeś pisząc zdanie, że TP to nie Caritas i zawsze możesz zmienic operatora? :wink:
Wiesz jeżeli czujesz się urażona/urażony to najmnocniej cię przepraszam.
Mimo wszystko polecam bardziej się wyluzować bo na takim sztywnym biegu daleko nie zajedziesz :D
PICIA pisze:POWODZENIA zaden gówniarz mnie tak nie bedzie pomawiałi obrazał-trochę kultury Panie Nick PIOTR.
Proszę, proszę osoba dorosła się odezwała :wink:.
Przypominam jednak, że dowód i możliwość kupienia butelki wódki czy puszki piwa w sklepie nie oznacza, że jesteśmy dorosłymi.
A po za tym żadnym panem nie jestem i być nie zamierzam :wink:
PICIA pisze:Wiecej rozwagii to co sie pisze.


Przyganiał kocioł garnkowi
8) ;-) :D

Pozdrawiam i życzę miłej nocki PICIA.

 #26434  autor: WitekT
 21 paź 2005, 21:43
Piotr - nieładnie napisałeś i zgadzam się z PICIA. Chodzi o Pomyśl 10 razy zanim wyjedziesz z takim debilnym stwierdzeniem albo mniej sięgaj po % bo z tego co widzę zbytnio ci nie służą.

Bardzo bym prosił o merytoryczną dyskusję, a nie przytyki osobiste. To nie było merytoryczne i nie wmówisz mi, że jest inaczej.

 #26502  autor: Piotr
 22 paź 2005, 13:20
Wituś - spokojna twoja rozczochrana 8)

 #26503  autor: WitekT
 22 paź 2005, 13:30
Będę spokojny, jak będziesz się odnosił z szacunkiem do swoich interlokutorów. OK? :)

 #26509  autor: Piotr
 22 paź 2005, 14:01
WitekT pisze:Będę spokojny, jak będziesz się odnosił z szacunkiem do swoich interlokutorów. OK? :)
Witek nie mów do mnie jak Balcerowicz. Prostym językiem to poproszę.

PS. Wituś widzę, że ostatnio coś plecy ci sztywnieją. Starzejesz się chłopie. 8)

 #26512  autor: WitekT
 22 paź 2005, 14:04
E tam sztywnieją. Dobrze zakonserwowane alkoholem są. ;)

Interlokutor = rozmówca. Robisz wycieczki osobiste, tego się nie wyprzesz. :P

 #26516  autor: Piotr
 22 paź 2005, 14:14
No jeżeli tak mówisz... nie mi to oceniać.

OK. Temat uważam za zamknięty.

 #26522  autor: WitekT
 22 paź 2005, 14:37
I jeszcze się obraź. :P
Mówię tylko, że czasem zjeżdżasz z danego tematu na osobę i tyle. :)

 #26532  autor: Piotr
 22 paź 2005, 14:53
WitekT pisze:I jeszcze się obraź. :P
Jeżeli tak bardzo tego pragniesz :wink: :D
WitekT pisze:Mówię tylko, że czasem zjeżdżasz z danego tematu na osobę i tyle. :)
Przepraszam. Posypuje swoją głowę popiołem a swoje ciało odziewam w pokutny worek.

 #26543  autor: zgreev
 22 paź 2005, 15:15
i tyleśmy piotra widzieli...

zamocni.pl - coming really soooooooooooon...