DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #18126  autor: GregPepe
 19 wrz 2005, 12:01
Nowa oferta "Dom Plus" w sieci Plus GSM - bezpośredni atak na TP
Ofera ciekawa Plus moze na tym zyskać bo nie będzie miał konkurencji ze strony Orange bo by musiała walczyć z tepsą :) Era chyba nie ma swojego prefiksu wiec chyba nie moze zaproponować az tak korzystnych stawek na stacjonarne
abonamenty
1) 30zł(60min wliczone)
2) 60zł(120min wliczone + 300 min na darmowe wieczory)
Stawki takie same:
-18gr - stacjonarne
-36gr plus
-72gr inne gsm
Telefon niby-stacjonarny za 199zł lub 99zł (dla abonamentów 30 lub 60)

gsmonline.pl/news/?link=show_details.php?id=12506

 #18132  autor: GregPepe
 19 wrz 2005, 13:37
W TP SA 35zł+vat i 3zł+vat za identyfikacje = 46,36zł
i mam za to ZERO minut.
Dopłacam 13,64 i za 60zł mam 420 min.
120 o dowolnej porze
+300 poza szczytem od 18:00

 #18136  autor: blom
 19 wrz 2005, 13:51
gin tpso!!! tylkoze zyje glownie dzieki neo....

 #18264  autor: gm
 19 wrz 2005, 18:48
Bardzo dobra oferta, ceny też są niezłe, tylko pozostanie problem dla osób, które chcąc się do nas dodzwonić będą musiały dzwonić tak jak na telefony komórkowe.

 #18293  autor: D@rio
 19 wrz 2005, 20:17
Myśle że wartoby było także stworzyc oferte DomBiznes ;)
...natomiast, fakt. Szkoda że usługa działa na numerach komórkowych a nie lokalnych. Choć myśle że dałoby się ją wprowadzić na numerach z jednej strefy (np. 22) tylko nie wiem jak na to prawo ;) a pozatym, doskonale wiem że Polkomtel dysponuje zasobami numeracji lokalnej aby je wykorzystywać do tzw. telefoni konwergentnej :-)

 #18319  autor: blom
 19 wrz 2005, 21:12
D@rio pisze:tzw. telefoni konwergentnej :-)
czyli jak to np. osoby starsze... zamiast miec "cegly" komory beda miec ala domowy telefon... - jest wiele osob starszych ktore chetnie wywla tpse i przejda na kom. ale rozmiary aparatow+wiek=problem a tak mamy tel stacjonarno-komorkowy.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

 #18322  autor: WitekT
 19 wrz 2005, 21:16
Eeee... Alternatywą na TP to może być tylko telefonia VoIP. Zobaczcie co Vodafone zrobił w Niemczech. Ja osobę w Polkomtelu, która ma władzę aby to wprowadzić, cisnę w tym temacie od pewnego czasu. ;)

 #18325  autor: blom
 19 wrz 2005, 21:20
Witek - to jest tak u nich: ilosc + jakosc = kasa i zadowolenie Klientów
a u nas: cena + byle bylo = zdzieramy kase i a Klientów po 2 latach szczegolnie mamy gdzies....

ps. Klient nie glupek liczyc umie - to apropo orange....

 #18368  autor: WitekT
 19 wrz 2005, 22:03
Może w końcu prezes URTiP zrobi coś, za co pobiera niemałą, urzędniczą pensję - np. wymusi w końcu wejście MVNO albo załatwi Netii Mobile roaming wewnątrzkrajowy. Wtedy może zacząć się dziać... Zobaczymy też co się stanie z wolnymi częstotliwościami na 1800 MHz i jak zostaną rozdysponowane.

 #18373  autor: blom
 19 wrz 2005, 22:05
z tego co wiem to sferia sie cos z plusem bije ze zaklucenia bedzie pluskikowi robic... ps. to prawda ze urtip ma byc zamkniety jak po lub pis beda u wladzy???

 #18376  autor: WitekT
 19 wrz 2005, 22:06
Zamknięty to nie, ale mają połączyć go z KRRiT, tak jak stało się to np. w Wielkiej Brytanii (powstał Ofcom).

 #18738  autor: xlord
 21 wrz 2005, 14:22
Moze oferta i fajna jest, ale nie dla mnie.
Zlikwidowalem sobie stacjonarny, a potem zastanawialem sie nad sferia, zeby rodzinka mogla do mnie tanio dzwonic, ale sie w koncu nie zdecydowalem. Sferia ma lepsza oferte od PLUS DOM.
A do tego wszystkiego po jaka cholere wciskaja jeszcze jakis dziwny telefon za kupe forsy skoro i tak usluga chodzi na zwyklym simie?
Obawiam sie, ze jest to kolejna proba zrobienia naiwnych w bambuko i tyle. :x

Pozdrawiam

 #18740  autor: blom
 21 wrz 2005, 14:26
xlord pisze:Moze oferta i fajna jest, ale nie dla mnie.
Zlikwidowalem sobie stacjonarny, a potem zastanawialem sie nad sferia, zeby rodzinka mogla do mnie tanio dzwonic, ale sie w koncu nie zdecydowalem. Sferia ma lepsza oferte od PLUS DOM.
A do tego wszystkiego po jaka cholere wciskaja jeszcze jakis dziwny telefon za kupe forsy skoro i tak usluga chodzi na zwyklym simie?
Obawiam sie, ze jest to kolejna proba zrobienia naiwnych w bambuko i tyle. :x
NIE strasi ludzie jak widza normalny telefon z sluchawka i klawiszami ja w normalnym to beda go brac.... pomysl.... lub chyba nie uslyszales jeszcze nigby od 40 latka "bo te klawisze takei male".....

 #18745  autor: xlord
 21 wrz 2005, 14:29
od 40-latka nie slyszalem. Od 60-latka tak :wink:
Ale przeciez sa obecnie dostepne telefony mobilne rowniez z dosc duzymi klawiszami lub odstepami pomiedzy nimi. Do takich udalo mi sie paru starszych uzytkownikow juz przekonac.

Pozdrawiam

 #18747  autor: blom
 21 wrz 2005, 14:31
xlord pisze:od 40-latka nie slyszalem. Od 60-latka tak :wink:
Ale przeciez sa obecnie dostepne telefony mobilne rowniez z dosc duzymi klawiszami lub odstepami pomiedzy nimi. Do takich udalo mi sie paru starszych uzytkownikow juz przekonac.
taaa :wink: jak przyjda "Prosze Pana wsisnolem nie ten klawisz bo one takie male i niech Pan zobaczy...."

 #18750  autor: xlord
 21 wrz 2005, 14:36
Wystarczy, ze zapuszcza paznokiec na kciuku :P :-D

Pozdrawiam

 #18757  autor: blom
 21 wrz 2005, 14:46
xlord pisze:Wystarczy, ze zapuszcza paznokiec na kciuku :P :-D
:-D :-D :-D :-D

 #18772  autor: piotrz
 21 wrz 2005, 14:58
ja nie wiem po co komu telefon domowy na kartę sim...nigdzie tego nie weźmiesz, bo by trza było mieć to coś w plecaku, a jak ktoś chce mieć telefon stacjonarny to kupuje stacjonarkę, przechodzi np. na tele2 i też ma tanie rozmowy

a dla starszych osób to świetny alcatel 320-ma klawisze z dużymi odstępami między sobą i duże litery na wyświetlaczu...

 #18775  autor: Wojt2004
 21 wrz 2005, 15:01
w sumie dziwi mnie ta oferta a raczej jej celowosc, no ale w koncu ktos musial zrobic badania marketingowe dotyczace zapotrzebowania na taka usluge, wiec chyba bez powodu sie nie ukazala

 #18776  autor: xlord
 21 wrz 2005, 15:05
piotrz pisze:ja nie wiem po co komu telefon domowy na kartę sim...nigdzie tego nie weźmiesz, bo by trza było mieć to coś w plecaku...
To jest specjalna oferta dla tych, ktorzy tesknia za walizkami telefonicznymi Centertela z poczatku lat 90ych. :lol: :-D

Pozdrawiam