DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #18779  autor: blom
 21 wrz 2005, 15:08
xlord pisze:
piotrz pisze:ja nie wiem po co komu telefon domowy na kartę sim...nigdzie tego nie weźmiesz, bo by trza było mieć to coś w plecaku...
To jest specjalna oferta dla tych, ktorzy tesknia za walizkami telefonicznymi Centertela z poczatku lat 90ych. :lol: :-D
dobre....

 #19067  autor: jeremi
 22 wrz 2005, 17:50
Witam.
Wydaje mi sie, ze w tej ofercie darmowych minut nie mozna wykorzystac do Samych Swoich, czy tak faktycznie jest? Jesli tak to ktos ma moze pomysl skad im to przyszlo do glowy?

 #19075  autor: WitekT
 22 wrz 2005, 17:58
Ano nie można. A skąd przyszło to nie wiem. Różni tfurcy* są u naszych operatorów. :)

* błąd zamierzony ;)

 #19206  autor: GregPepe
 23 wrz 2005, 08:10
jeremi pisze:... tej ofercie darmowych minut nie mozna wykorzystac do Samych Swoich, czy tak faktycznie jest? Jesli tak to ktos ma moze pomysl skad im to przyszlo do glowy?
Przeciez to sieć Plus a z Plusa do SS jest liczone jako poza sieć więc dlaczego jesteś zdziwiony.

 #19208  autor: yagi
 23 wrz 2005, 08:21
Era juz powoli rusza z tanszymi polaczeniami i SMSami do Heyah wiec z czasem i Plus tak zrobi... Oby to nastapilo jak najszybciej :D

 #19211  autor: GregPepe
 23 wrz 2005, 08:50
yagi pisze:Era juz powoli rusza z tanszymi polaczeniami i SMSami do Heyah wiec z czasem i Plus tak zrobi... Oby to nastapilo jak najszybciej :D
Era od poczatku traktuje poł do Heyah jak wew. sieci. Więc nie wiem dlaczego piszesz "powoli rusza", a Plus SS traktuje jak oddzielną sieć taką mają strategie sprzedaży i raczej jej nie będą zmieniać dzięki temu mogą wiecej zarabiać i dać niższe ceny połączeń.

 #19215  autor: jeremi
 23 wrz 2005, 09:43
GregPepe pisze:
jeremi pisze:... tej ofercie darmowych minut nie mozna wykorzystac do Samych Swoich, czy tak faktycznie jest? Jesli tak to ktos ma moze pomysl skad im to przyszlo do glowy?
Przeciez to sieć Plus a z Plusa do SS jest liczone jako poza sieć więc dlaczego jesteś zdziwiony.
Nie dziwi mnie to, ze SS jest traktowane jako siec obca, tylko to, ze do innych sieci obcych wykorzystujesz darmowe minuty a do SS nie mozna.

 #19218  autor: blom
 23 wrz 2005, 09:56
yagi pisze:Era juz powoli rusza z tanszymi polaczeniami i SMSami do Heyah wiec z czasem i Plus tak zrobi... Oby to nastapilo jak najszybciej :D
Masz racje poczatkowo heyah byla traktowana jak obca - zobaczcie cenniki jakie wtedy byly.... dopiero od ok. 6 misiecy jest do calej sieci ptc (era heyah tt)