DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1162769  autor: frasag
 06 sty 2024, 14:06
Witam Panie i Panów. Mam pytanie: czy też niektórzy z Was nadal czekają na tę aktualizację? Próbowałem z tym suwakiem w Update- włączyć, czekać, wyłączyć, czekać i nadal nic. Aktualizacje Defender są kilka razy dziennie i w 2 wtorki normalnie przychodzą. Pozdrawiam.
 #1162797  autor: frasag
 06 sty 2024, 17:04
Mam 22H2. No jeszcze poczekam. Może znaleźli jakiś błąd i czasowo wstrzymali? Dzięki za odpowiedź. U konkurencji czytałem, że ten suwak czasem działa, a czasem nie działa. Albo może po niedzieli zapytam w Microsoft Warszawa.
 #1162819  autor: frasag
 07 sty 2024, 00:56
Już problem rozwiązałem. Użyłem Asystenta Instalacji ze strony Microsoft. Długo to trwało, ale chyba wszystko jest OK.