DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #834702  autor: misiek303
 13 lis 2015, 07:14
Niedawno pojawił się fallout 4, gra która miała przyćmić więdźmina. Kilka słów ode mnie na temat tej gry.

Mimo wielu niepochlebnych opinii - wg mnie warto w nią zagrać. Jak dla mnie F4 bierze wszystko co najlepsze ze Skyrim plus dodaje coś od siebie. Ogólnie w świecie gier jest dostrzegana pewna tendencja do upraszczania, ułatwiania graczom misji. Można to też dostrzec w F4. To około 30 godzin dobrej zabawy, bo tyle trzeba poświęcić mniej więcej na jej przejście. F4 to też wiele misji pobocznych.
Po kilku godz gry mozna zaobserwować kilka rzeczy na plus jak i na minus. Strzelaniny i czucie strzelania są wg mnie ciekawsze i przyjemniejsze niż wcześniej. Jest sporo lokacji, różne rodzaje przeciwników i każdy inaczej atakuje. Z minusów to mało rpgowych elementów, prymitywny rozwój postaci. Wiele niepotrzebnych skilli. No i nie jest to pustynny klimat 4. Mała różnorodność boni.

W sieci jest niewiele recenzji, tutaj znalazłem jedną dobrze opusjącą tą grę: http://pl.ign.com/fallout-4/523/review/ ... 4-recenzja

Czy ktoś z was grał w nią może? Jak wrażenia?
 #835365  autor: adiq1033
 17 lis 2015, 13:06
Jeszcze nie grałem, zagram gdy będzie dostępna po niższej cenie. :)