DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #703895  autor: Pijawka
 13 mar 2014, 18:24
Poszukuję laptopa (nie koniecznie ultrabook) tak do ceny 1600zł i do rozmiarów 14". laptop raczej będzie do pracy i netu a nie do grania. Potrzebny więc fajny dysk i procek. Znalazłem:

DELL LATITUDE E6400

Asus

Nie wiem tylko czy takie dobre. Może podeslijcie jakieś linki. Zaznaczam też że laptop może być używany i jak by był kolorowy to też fajnie!

 #703942  autor: seybr2k1
 14 mar 2014, 08:24
Dell, nic ciekawego. Bardzo stara konstrukcja. Min. na DDR 2
Asus znacznie lepiej. Min. posiada DDR 3. Ale te 2GB ramu to dość mało.
To co pokazałeś to są lapy dość wysłużone. Wydasz kasę a za jakoś czas będziesz mieć problem.

Jeżeli chodzi o używane, pierwszy lepszy z brzegu.
Dell
Dell ma 4 GB ramu i I5 M520. Znacznie wydajniejszy od starego Core 2 Duo

Coś nowego w 14 calach.
Jakiś czas temu kolega zamówił ojcu. Do internetu, filmów i pracy jest mega ok. Chyba że tobie przeszkadza procesor AMD. Miałem go w domu, odpalałem jego w celu dogrania antywirusa i kilka programików, sprawdzenia. Żadnych problemów.
Asus

Mogę dać kilka innych propozycji. Moja rada, kup nowy. W tej cenie da się, masz gwarancję.
Praw fizyki nie przeskoczysz. Często takie maszyny używane są przegrzane i przechodzone. To jest na tej zasadzie. Panie bierz pan, stary niemiecki dziadek nim do kościoła jeździł. Faktycznie jest odpicowany i ma spory przebieg.

 #719324  autor: Janek33
 22 maja 2014, 12:16
Jeśli do neta i do pracy to możesz sobie zwrócić uwagę na ten model:
http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/9083072
Jest wprawdzie o 100 zł droższy od budżetu jaki chcesz przeznaczyć ale moim zdaniem warto biorąc pod uwagę parametry jakie oferuje. Ma dość dużą pamięć i dysk twardy.
No i jest również lekki tak więc bez problemu będziesz mógł go ze sobą zabrać gdziekolwiek zechcesz.

 #737992  autor: ciekawymarian
 05 sie 2014, 15:49
Wszystko oprócz hp, niestety się zraziłem mając serię probook, szybko padł napęd, gniazda i grzeje się jak smok