DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #698616  autor: Wiola_K
 15 lut 2014, 23:23
Witam. Czy ktoś brał tablet asusa 7" w abonamencie 86 zł. Z tego 20 zł.to raty za tablet. Raty bierze się w banku i dlatego sprawdzają zdolność kredytową. Komuś udało się wziąć kredyt albo nie? Duże są wymagania? To niby tylko 20 zł . raty dlatego trochę śmieszne jest badanie zdolności kredytowej ale cóż...

 #698637  autor: darek638
 16 lut 2014, 06:45
Wiola_K, Dlaczego śmieszne? Bank to nie instytucja dobroczynna i pilnuje swoich interesów.

Nigdy więcej Play.

 #698639  autor: Sig
 16 lut 2014, 07:45
Zdolność jest badana zawsze, przy każdym takim zadłużeniu. Przecież w takim np. Santanderze, czy innej Sygmie jak bierzesz coś na raty, przez np. internet to sobie możesz sama ustawiać dowolną wysokość rat, nawet dla bardzo niskiego zadłużenia... Bankowi to nie będzie przeszkadzać dopóki:
- po sprawdzeniu zdolności kredytowej da zgodę
- raty będą spłacane
Moim zdaniem? O ile nie było kiedyś jakichś jaj z zaległościami, to problemu nie będzie. Niskie raty są też dobrą okazją dla wyrobienia historii kredytowej. Jakkolwiek idiotycznie by to nie brzmiało, przydają się, choć część ludzi tego nie rozumie...

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #698645  autor: Wiola_K
 16 lut 2014, 08:42
Tylko ja mam już bogatą historię kredytową bo mam kredyt hipoteczny więc obawiam się że to mnie zablokuje