DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #670499  autor: wook
 26 paź 2013, 17:18
Zainstalował bym antywirusa na ubuntu, by dokładniej skanować partycje z windowsem i nie mogę za bardzo niczego znaleźć. znacie jakieś antywiry na ubuntu.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #670500  autor: user_delete34
 26 paź 2013, 17:21
A nie ma jakiegoś "windowsowego" ale live cd? Jeśli dobrze pamiętam, to miałem coś na ubuntu jeszcze 10.04 do skanowania windy, ale więcej było z tego problemów niż pożytku.

 #670502  autor: wook
 26 paź 2013, 17:27
bardziej chodzi o przeskanowanie plików które podejrzewam, mam je na partycji z ubuntu i chce sprawdzić czy dobre wytypowałem.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #670505  autor: Ramirez
 26 paź 2013, 17:42
Jak masz te ubuntu to wejdz do tego Centrum oprogramowania Ubuntu i pobierz sobie ClamTK. Nic innego nie istnieje chyba na linuxa. Sam antywirus jest domyslnie w ubuntu zainstalowany ale dziala z konsoli. Nazywa sie ClamAV, a ClamTk to nakladka graficzna na niego.

 #670516  autor: pipawolowa
 26 paź 2013, 18:19
Pobierz tą mini dystrybucje linuksa, wypal na płytce i skan http://www.avg.pl/pobierz/avg_rescuecd/avg-rescue-cd

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein

 #670572  autor: wook
 26 paź 2013, 22:01
Ramirez pisze:Jak masz te ubuntu to wejdz do tego Centrum oprogramowania Ubuntu i pobierz sobie ClamTK. Nic innego nie istnieje chyba na linuxa. Sam antywirus jest domyslnie w ubuntu zainstalowany ale dziala z konsoli. Nazywa sie ClamAV, a ClamTk to nakladka graficzna na niego.
i o to mi chodziło. Dzięki

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"