DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.

 #651059  autor: kowcio
 29 lip 2013, 20:43
a do czego to będzie wykorzystywane? Cena robi wrażenie... Ja bym tego nie kupił. Komputery są teraz Tanie przez duże T.

 #651061  autor: user_delete34
 29 lip 2013, 21:04
Mały - absolutny max 12" - i w miarę mocny ma być, bo to na kolejne 5-7 lat ma uciągnąć wszystko, co "standardowe" (nie mówię o wymagających grach, ale np film w fHD na zewnętrznym monitorze itp). Czytałem, że konkurencji nie ma, więc ten. Na nowego MBA nie stać mnie na razie, a kredytu na laptopa nie chcę. Tego za 3400 zł z własnym SSDkiem bym miał.

Właściwie chodzi mi tylko o opinie użytkowników (lub kogoś, kto choć chwilę to używał), czy są zadowoleni, czy nie. Jeśli by się okazało, że mam mieć z tym wyraźny problem, czy coś, to może pójdę w Nexusa 7v2 z klawiaturą i jakimś laptopem 13-14.

Najchętniej wolałbym od razu mały i dobry kupić, bo przeglądając inne modele, spodobał mi się tylko Dell Vostro 3460, ale ani on mały, ani tak wydajny, jak ten XNOTE. Tyle, że on ma gwarancję NBD. Za to z netbooków używanych nie ma nic ciekawego do 400 zł, żeby choć 720p tymczasowo uciągło.



TEMAT NIEAKTUALNY, model już niedostępny...