DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #633258  autor: wook
 15 maja 2013, 23:14
potrzebuje tabletu 7" lub czytnika ebooków (by otwierał duże PDF), ewentualnie jakiś film, przejrzenie zdjęć, może jakaś gierka (Hill Climb, Symulator farmy to działało na GC A73) czy przejrzenie joemonstera. Dobrze gdyby bateria starczała na przynajmniej 4h. Powinien mieć wyjście microUSB (takie jak w fonach (np. E5, L9) to chudsze) z funkcją host, jack 3,5mm, slot na microsd. Hardware w przypadku taba to myśle minimalnie 1 GHz + 512 MB RAM + 4GB wbudowanej (chyba nic znacznie lepszego się nie znajdzie), dobrze by było gdyby miał fabrycznego root'a. Możliwie najmniej awaryjny i z dobrym wsparciem serwisowym (serwis GC muszę pochwalić bo naprawiali taba a nie anulowali gwarancje, bo koszty naprawy duże). Chce wydać max 200 PLN, myślałem nad Prestigo nobile per3474b (czytnik ebook w tesco za 150 PLN)
myaudio 7 (w tesco za 199 PLN)

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #636386  autor: adiq1033
 31 maja 2013, 00:33
Nie pamiętam dokładnej nazwy modelu, ale na rynku jest dostępny tablet Alcatel za około 300zł. Ma CPU 1Ghz, 512MB RAM i bodajże 4GB wbudowanej pamięci, a dodatkowo 3G, tylko nie wiem jak wypada z baterią, lecz cudów nie należy oczekiwać po tak niskiej cenie - 4h to maksimum.

 #636473  autor: wook
 31 maja 2013, 13:57
tak się jeszcze zastanawiam nie lepiej dozbierać troche do lepszych modelii? Ile bym musiał dołożyć by mieć taki tablet z lepszym czasem pracy na baterii? Myśle czy nie spróbować wykombinować kasy na Nexusa 7 3G (wykonanie mi się spodobało) ale to znaczyło by powiększenie budżetu o przynajmniej 800 PLN. Nie wiecie jak wygląda sprawa z przesyłką np. Nexusa 7 3G z USA? Np. z NY? Ile by mogło kosztować? Czy jakby wysyłała osoba prywatna z tamtąd to czy nie było by ceł itp.?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #637564  autor: adiq1033
 05 cze 2013, 12:05
Zajrzyj sobie do wątku, który sam prowadziłem: Tablet kontra komputer (lub netbook) dla rodziców i pociech.

Wspominałem tam np. o NavRoad NEXO 3G, na którego sam mam chrapkę, ale póki co cenowo poszedł odrobinę w górę, poza tym nie miałem możliwości sprawdzenia go we własnych rękach. Choć recenzje są bardzo pozytywne to mimo wszystko wolałbym zapoznać się z tak drogim sprzętem zanim zdecyduje się wyłożyć na niego ponad 700zł (jeszcze do niedawna można było wyłapać go za 600, a teraz...).