DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #632106  autor: Rezo
 10 maja 2013, 10:23
Witajcie,
Poszukuję strony internetowej, która umożliwi darmową konferencję z kilkoma osobami jednocześnie. Niekoniecznie musi to być videokonferencja, może być sam voice. A może jest jakiś program do tego celu?
Czy możecie mi coś polecić?

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #632212  autor: best
 10 maja 2013, 21:20
Skype do konferencji głosowych nie potrzebowało abonamentu (przynajmniej, kiedy ja z tego korzystałem, czyli sporo czasu temu :D), więc powinien się nadać.

 #632631  autor: adiq1033
 13 maja 2013, 00:53
best pisze:Skype do konferencji głosowych nie potrzebowało abonamentu (przynajmniej, kiedy ja z tego korzystałem, czyli sporo czasu temu :D ), więc powinien się nadać.
Ma nadal, ale jest ograniczony do maksymalnie 4 osób. Możesz spróbować z TeamSpeak. Jak dobrze poszukasz, znajdziesz bezpłatne "pokoje", które możesz rezerwować dla siebie, a nawet zabezpieczać je hasłem. Jeszcze nie miałem okazji wypróbować, ale podobno jakość rozmów jest znacznie lepsza niż w popularnym Skype, a sam program mniej obciąża komputer i łącze internetowe (doskonale sprawdza sie podczas grania Online). Nie zalicza także opóźnień związanych z przesyłaniem danych.