DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #624488  autor: ganc2
 03 kwie 2013, 15:07
strajkuja juz przy moim trybie zycia :o chodzi mi o ergonomiczne, mnostwo na allegro jest klawiatur blyszczacych, plastikowych i bambusowych, przewodowych i bez a lamanych o wygodnych klawiatur jak bylo tak ni ma :( ze o mechanizmie nozycowym ktorego juz sie nie stosuje juz nie wspomne! a najdalej po 3 latach kazda klawiatura do wyrzucenia

tez macie takie doswiadczenie, ze nawet plastikowe klawiatury kiedys byly lepsze? dzisiaj to juz nawet praktycznie nie uzywa sie duzego entera.
ponarzekajcie ze mna, proszę, albo coś poradźcie

mowiac lamana mam na mysli mniej wiecej takie:
Obrazek
Obrazek

 #624492  autor: orson_dzi
 03 kwie 2013, 15:15
ganc2 pisze:dzisiaj to juz nawet praktycznie nie uzywa sie duzego entera.
:!: :!: :!:
Dlatego też sam używam klawiatury, która kosztowała 10zł. Czasami jak w grach są jakieś Quick Time Eventy, to spacja potrafi strajkować, ale poza tym jest idealna.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #624691  autor: wook
 04 kwie 2013, 07:40
ganc2 pisze:a najdalej po 3 latach kazda klawiatura do wyrzucenia
używam taniej klawiatury którą kupiłem w jakimś sklepie z elektroniką za 20 PLN 3 lata temu, wciąż działa dobrze, nie mam z nią problemów.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #624694  autor: pakierhakierxd
 04 kwie 2013, 08:01
Ja używam też taniej klawiatury takiej normalnej za 20zł i jest całkiem ok ale po około roku już nie widać niektórych liter,kiedy w poprzednich droższych tak nie miałem,dlatego następnym razem kupię coś droższego raczej i bardziej firmowego :D .

Pozdrawiam :)