DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.
 #612084  autor: teleporterka
 06 lut 2013, 10:48
Informacje o RapidShare: Witam!, czy ktoś może z Was korzysta przypadkiem z RapidShare? Chciałabym się dokładnie dowiedzieć, co to jest ? i jak ten program w sumie funkcjonuje. Dzięki za uwagę i ewentualną pomoc!. Pozdrawiam i do usłyszenia :) .

Jem aby żyć, żyję aby jeść

 #612253  autor: darkangel
 07 lut 2013, 01:23
RapidShare był modny pare lat temu, teraz ten serwis jest na wyginięciu.
Chyba że ktoś jeszcze z zagranicy Uploaduje.

Z tych co są teraz na czasie to polecam EgoFiles, Rapidgator

 #612423  autor: orson_dzi
 07 lut 2013, 22:52
To teraz jeszcze powiedz jak uzyskać w tych nowych i obecnie modnych serwisach prędkość porównywalną z Rapidshare ;) . Nawet jak szarpnę się na premium, to prędkość jest mizerna, rzadko przekraczająca 150kb/s (ale nie wiem czy dobrze jednostki piszę ;) ), gdzie na Rapidshare mam 1,2 mb/s.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #612426  autor: darkangel
 07 lut 2013, 22:59
Prędkości na tych dwóch serwisach co polecałem są dobre, co innego TurboBit gdzie czasem idzie fajnie szybko, a czasem jak żółw.

Orson, chyba masz na myśli 150KB/s, i 1.2MB/s gdzie to pierwsze odpowiada prędkości ponad 1Mbit, a drugie około 10Mbitów.

By zwiększyć prędkość na tych serwisach mając premke, proponuje jakiś akcelerator pobieranie plików.

Typu Internet Download Manager
lub darmowy Free Download Manager.
lub kombajn multimedialny JDownloader.

Programy potrafią przyśpieszyć właśnie pare krotnie.
Przykładowo masz łącze 10Mbitów, ale pobiera ci z hostingu po 1-2Mbity.
Tego typu programami ściągasz segmentowo (np 8 połączeń naraz do hostingu) i prędkość wzrasta z 2Mbitów do 8 Mbitów ;).

 #612753  autor: orson_dzi
 10 lut 2013, 00:11
Padnięty byłem, zapomniałem jak się prędkości pisze ;) .

Na chwilę obecną przestałem w ogóle szukać czegokolwiek na tego typu stronach i trzymam się Chomika. Tam przynajmniej wiem, że będę miał dobrą prędkość. Średnio jest to 15 minut na pobranie 1GB i tyle mi odpowiada.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #616493  autor: Asica
 25 lut 2013, 11:50
Rapid Share z tego co mi wiadomo to serwis do zamieszczania własnych plików, co do prędkości nie wiem jak to dokladnie wygląda, ale chyba jak masz konto premium, to jest szybciej, ale jaki jest koszt takiego konta nie wiem, zerknij może na strone paysafe, to powinno byc wiecej info