DAJ CYNK
  • Wszystko o grach.
Wszystko o grach.

 #681266  autor: Morvius
 09 gru 2013, 13:16
ale po recenzji z premiery widzę że idą jak świeże bułeczki :) osobiście jestem zwolennikiem tradycyjnych gier na pc :P

Klasyczny obserwator wątku.

 #687753  autor: babeo
 04 sty 2014, 13:14
Miałem okazje potestować ps4 w rodzinie, ale wraźenia nie są super. Oprócz koniecznosci wydania krocia na samą konsole, to żeby w ogóle w coś zagrać trzeba zaplacić roczny abonament 200zł, żeby zagrać w coś w dwóch to kolejny abo 200zł. Ogólnie konsola została juź sprzedana (w związku z jej ograniczoną dostępnością nie było to trudne) i nastąpił powrót do sprawdzone ps3.

 #687880  autor: adiq1033
 04 sty 2014, 22:35
babeo pisze: Oprócz koniecznosci wydania krocia na samą konsole, to żeby w ogóle w coś zagrać trzeba zaplacić roczny abonament 200zł, żeby zagrać w coś w dwóch to kolejny abo 200zł.
Możesz wyjaśnić? Mówisz o grze sieciowej, a nie stacjonarnej? Ja nie wiem kto decyduje się na PlayStation 4 w dniu premiery. Gier nie jest za wiele, tytuły też jakoś nie zachęcające, a drogie (250zł za grę...) i ten wymógł płacenia abonamentu - gdyby Sony pozostało przy darmowym graniu po sieci, tym razem stawiałbym na nią i od nich nabył konsolę, ale w takim wypadku ponownie zainteresuje się Xbox-em z uwagi na Exclusive'y (wyczekiwanie na nową odsłonę Halo, oby była lepsza niż "4" tworzona przez nowe studio, które kontynuuję całą serię), o ile szanowny Microsoft wprowadzi swoje dziecko na nasz rynek. ;)

I też nie ma się gdzie spieszyć. Jest tyle dobrych tytułów na starą generację (God of War, Gears of War, Halo, Assasin's Creed, Mass Effect, Fable, Metro, GTA...), że nie ma sensu pchać się w nową. Za rok, może dwa. Graficznie nie ma aż takiego przeskoku, aby szczęka opadała do podłogi. To nie to samo, co zmiana PS2 na PS3. :-) A co jest dla mnie zaskakujące, konsole nie wspierają rozdzielczości UltraHD (jedynie FullHD, z którą XBO ma kłopoty :D ), a ta na przełomie 3-4 lat będzie standardem.

 #687909  autor: babeo
 05 sty 2014, 00:10
adiq1033 pisze:Możesz wyjaśnić?
Akurat te sprawy działy się poza mną. Ja zrozumiałem to, że bez wykupienia aktywacji za 200zł (nazywa się to kontem czy jakoś tak) nie można w ogóle rozpocząć gry multiplayer, zwykłej a nie takiej po sieci.

 #688112  autor: adiq1033
 05 sty 2014, 21:26
babeo pisze: Akurat te sprawy działy się poza mną. Ja zrozumiałem to, że bez wykupienia aktywacji za 200zł (nazywa się to kontem czy jakoś tak) nie można w ogóle rozpocząć gry multiplayer, zwykłej a nie takiej po sieci.
Haha. Jeżeli faktycznie tak to wygląda, to Steam Machines mogą podbić rynek. Autorski system SteamOS oparty na Linuxie i tysiące gier w ofercie sklepu, często na wyprzedażach (i to nie małych: -50, -75%), a nikt nie będzie musiał płacić abonamentu, żeby zagrać po sieci ze znajomymi, a tym bardziej w salonie na podzielonym ekranie. Cena najtańszej wersji 499$, czyli równowartość Xbox One.

 #688151  autor: babeo
 05 sty 2014, 23:00
Ogólnie mój wpis miał na celu zwrócenie uwagi potencjalnym zainteresowanym ps4. Moźe znajomy czegoś nie doczytał, ale tak czy siak coś jest na rzeczy.

 #689426  autor: Antygona88
 10 sty 2014, 20:06
pytanie raczej brzmi - xbox one czy ps4, trzeba iść z postępem :)

 #689433  autor: wtd
 10 sty 2014, 20:16
Antygona88 pisze:pytanie raczej brzmi - xbox one czy ps4, trzeba iść z postępem
Ja z postępem pójdę jak trochę potanieją i wyjdzie więcej gier, obecnie nie ma co się pchać

 #689496  autor: WujekZurek
 10 sty 2014, 23:34
wtd pisze:
Antygona88 pisze:pytanie raczej brzmi - xbox one czy ps4, trzeba iść z postępem
Ja z postępem pójdę jak trochę potanieją i wyjdzie więcej gier, obecnie nie ma co się pchać
I dlatego lepiej poki co siekac na ps3 a za rok jak bedzie wysyp gier na swieta to i 4 bedzie ze 400 zlotowek tansza i pewnie jakies akcesoria doloza, moze bedzie juz nawet ps4 mini ;)

 #690371  autor: Lorki
 15 sty 2014, 11:09
też kupię ps4 za rok najwcześniej i tak przez najbliższy czas będę zajęty przechodzeniem gta 5 na trójce :)

mieszkania na sprzedaż warszawa