DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #577030  autor: 0101011
 23 sie 2012, 13:41
Zastanawia mnie, czy wie ktoś w jakim formacie streamingowane są filmy z Youtube na tym telefonie, a także na innych niesystemowych SE. Gdy wchodzi się na jakiś film na Youtube, trzeba kliknąć "Odtwarzaj film", wtedy otwiera się systemowy odtwarzacz filmów i "Trwa łączenie z serwerem multimediów". Z żadnym innym serwisem wideo telefon nie chcę działać.

 #577101  autor: Marek
 23 sie 2012, 19:33
Streaming odbywa się najczęściej w formatach 3gp i mp4. Pełna lista obsługiwanych kodeków jest dostępna tutaj (s34). W zależności od witryny filmy mogą być odtwarzane na bieżąco poprzez streaming lub odtwarzane dopiero po pobraniu całego filmu na dysk. W drugim przypadku po pobraniu całego nagrania będzie można je zapisać na telefonie. Niestety w przypadku niesystemowych SE nie da się za bardzo doinstalować nowych kodeków. Trochę łatwiej będą mieli posiadacze SE na platformie DB3350, ponieważ te telefony obsługują Flash Lite 3.0, który jest oparty na bardzo starym komputerowym Flashu w wersji 8 i dodatkowo wspiera Flash Video, jednak wątpię czy teraz cokolwiek by na nim działało.

 #577167  autor: 0101011
 23 sie 2012, 23:29
Dziękuję, właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. Filmy są strumieniowane na bieżąco, jest też opcja pobrania całego filmu do pamięci telefonu, wtedy jest format MP4.