DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #531633  autor: Sig
 30 sty 2012, 16:24
Sprzedałem nowy, nieużywany SE txt (qwerty).
Dotarł do kupującego, ale napisał mi, że nie może połączyć się z Wi-Fi. Donosi, że sieć jest widoczna w telefonie. Szyfrowanie WPA2, router Pentagram Cerberus.

Zgaduję, że ma coś namieszane z punktami dostępu. Poszukam informacji jak mu pomóc, na razie zasugoerowałem prostsze szyfrowanie (WEP) - kiedyś na jednym z telefonów mi pomogło.

Nigdy nie miałem SE, więc byłbym wdzięczny za uwagi czy trzeba coś zmienić w ustawieniach przy połączeniu z Wi-Fi. Tak, to trochę zabawa w głuchy telefon.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #531642  autor: slawekt
 30 sty 2012, 16:44
Sig pisze:Nigdy nie miałem SE, więc byłbym wdzięczny za uwagi czy trzeba coś zmienić w ustawieniach przy połączeniu z Wi-Fi. Tak, to trochę zabawa w głuchy telefon.
Mojej znajomej na podobny problem pomogłem w ten sposób:
http://talk.sonyericsson.com/thread/26402

Na szczęście bez wotana się udało :-)

 #531643  autor: Sig
 30 sty 2012, 16:56
Ha, ten link to była jedna z pierwszych rzeczy którą zaproponowałem kupującemu :-). Nie wiem, czy próbował podążąc dokładnie za tą instrukcją. Postaram się go zmotywowac, żeby spróbował jeszcze raz.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.