DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #397010  autor: pawciak
 03 kwie 2010, 00:46
Witam mam problem otóż posiadam od niedawna SE k770i, z simlockiem na ere. Problem polega na tym że gdy otrzymuje mmsy to dostaje tylko sms z linkiem do strony i hasło..Czytałem już tu i tam że trzeba ściągnąć nowe ustawienia do fonu - wchodzę więc na ten zdalny konfigurator i po wyslaniu nie mogę zainstalować tych ustawień bo wyskakuje info o braku uwierzytelnienia. Wyszukałem więc gdzieś konfigurację na forum SE. niestety problem dalej występuje. Co zrobić? Byłem w salonie ery i oczywiście odsyłają do iboa..

 #397015  autor: Artur051
 03 kwie 2010, 08:14
Być może nie masz uaktywnionej usługi MMS na swoim koncie. Najpierw to sprawdź - zaloguj się na iboa jak masz abonament w Erze, a jak TakTak - do itaktak i sprawdź czy masz aktywne MMSy. Najprawdopodobniej tutaj leży błąd, skoro nowe ustawienia nie przynoszą rezultatu.

 #397017  autor: pawciak
 03 kwie 2010, 09:24
Arturze no właśnie problem taki że mam aktywne;/

 #397020  autor: Artur051
 03 kwie 2010, 10:12
pawciak pisze:Arturze no właśnie problem taki że mam aktywne;/
Swego czasu miałem podobny problem i zadziałało wyłączenie MMSów na koncie i ponowne włączenie (oczywiście przez iboa) inaczej nie działało - możesz spróbować ;)

Jak nie pomoże to jeszcze sprawdź czy ustawienia, które ściągnąłeś są ustawione jako domyślne ;) Pzdr.

 #397121  autor: bongogong
 04 kwie 2010, 08:12
Usługę trzeba zrestartować. Jak to nie pomoże to zadzwoń na infolinię i poproś o zawieszenie i odwieszenie numeru. Jak kiedyś miałeś ujemny stan konta to restart usługi może nie pomóc.

Pozdrawiam! B.G.