DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #392216  autor: marcino94
 09 mar 2010, 16:34
Witam! Mam problem z K550i, a mianowicie: kupiłem go z uszkodzonym wyświetlaczem gdyż w domu miałem drugi z uszkodzoną plytą główną. Wszystko było ok wyświetlacz przełożyłem sprawdziłem działał i miałem zakładać obudowę jednak telefon wyleciał mi z rąk i upadł. Najpierw myslałem że nic sie nie stało jednak po chwili zobaczyłem ze ułamała sie ta czarna plastikowa część włącznika. Dalej jest ok tylko ta czarna część która wystaje ponad płytę na którą naciska włacznik jest ułamana. Na drugiej płycie jest on dobry. Wiec moje pytanie: czy wystarczy je tylko przelutować? I drugie pytanie: jak rozkręcałem telefon to wyleciało mi gniazdo ładowania :shock: i pytanie: czy ono może tak wylatywać czy ono jest przylutowane i ja je nie chcący urwałem? z Góry dzięki za dopowiedź;)

 #392254  autor: Scenic
 09 mar 2010, 19:54
marcino94 pisze:ak rozkręcałem telefon to wyleciało mi gniazdo ładowania :shock: i pytanie: czy ono może tak wylatywać czy ono jest przylutowane i ja je nie chcący urwałem?
Powinno być na wciskanie.Jest zakończone taka końcówka którą się wpina w odpowiednie miejsce. Tak jest przynajmniej w k770i.
marcino94 pisze:ta czarna plastikowa część włącznika
Ładnie brzmi chodzi o przycisk?
marcino94 pisze:czarna część która wystaje ponad płytę na którą naciska włacznik jest ułamana
Tzn.że chyba nie. :D
marcino94 pisze:czy wystarczy je tylko przelutować
Powinno :D

k300i-->k550i-->k770i-->W995[rozwój]
Poza tym:
simens s65,sagem my 511x,samsung avila.

 #392270  autor: orson_dzi
 09 mar 2010, 20:45
Obrazek
Włącznik poglądowy :P .
Nie masz tego czarnego, co wystaje ponad te metalowe (inaczej się nie da jak łopatologicznie ;) )?
Jeśli tak, to bez problemu można to przelutować. Trzeba mieć tylko dobrą lutownicę, z cienką końcówką.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)