DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #391201  autor: Forii
 03 mar 2010, 21:15
Witam,
Mam taki dosyć nietopowy problem otóż posiadam komórkę Sony Ericssona k310i. Dzisiaj podłączając mój telefon do komputera poprzez kabel USB i uruchamiając tryb transferu danych moja komórka podczas tego procesu zacięła się i nie odpowiadała. Próbowałem więc zresetować telefon i włączyć go na nowo jednak tutaj pojawia się mój problem, na komórce wyświetla się napis Sony Ericsson na białym ekranie i na tym się zacina i telefon nie reaguje. Wyjmowałem i wkładałem baterie, ładowałem ją ale wszystkie moje próby nie dały żadnego skutku. Nie wiem co robić, jeżeli chodzi o baterie to wszystko z nią w porządku bo podłączałem do innego telefonu i działała. Nigdy nie tuningowałem ani nie wgrywałem żadnych programów do telefonu. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Proszę o konkretną odpowiedz.

yagi edit: poprawa nazwy tematu na zgodny z zasadami forum
Ostatnio zmieniony 05 mar 2010, 23:26 przez Forii, łącznie zmieniany 1 raz.

 #391231  autor: orson_dzi
 03 mar 2010, 22:38
W identycznej sytuacji pomogło mi wgranie od zera softu i poszło elegancko po ok 20-30 minutach roboty.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #391233  autor: Forii
 03 mar 2010, 22:47
-ale ja tego nie umiem,
"Zaktualizuj soft programem sony ericsson update service"
/\ a to pomoże?

 #391244  autor: butterfly
 03 mar 2010, 23:13
Tak, to miał na myśli.