DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #351966  autor: diplo.dupek
 12 sie 2009, 10:53
witam,

telefonik mam od soboty, wiec jeszcze wszystkich opcji nie obcykalem.

w domu mam neostrade, w weekend koma mi laczyla sie przez ta siec - spokojnie moglem przegladac strony. jednak wczoraj sie cos popsulo... zainstalowalem google mapsy i ze zdumieniem po paru minutach surfowania stwierdzilem, ze z konta ubylo 20 zeta :evil: zacalem wiec sprawdzac polaczenia...

i od tego momentu proby wejscia na dowolna strone koncza sie FIASKIEM...

mam Web jak i Opere Mini....

procedura wyglada tak, ze jest napisane connecting... przez chwile po czym blad, ze sie nie polaczyl ze strona a kasa z konta TAK-TAk sobie dalej leci :x

nie wiem jakim cudem, w priorytetach mam ustawione, ze najpierw siec WLAN a potem dopiero internet gprs.... moze przeoczylem gdzies cos jeszcze ?

w ogole nie chce mi sie teraz polaczyc z moim WLAN.... chociaz go wykrywa.... jest klodka + gwiazdeczka przy sieci domowej....


co robic :| ?

 #351991  autor: butterfly
 12 sie 2009, 13:02
Akurat gwiazdka oznacza, że masz tę sieć zaufaną i do niej klucz web. Najlepiej wywalić oba połączenia, na początek ustawić tylko sieć wifi i ją dodać do grupy internet, a ew. późniejpołączenie gprs, albo wcale. Ja tak mam i nie narzekam, tylko mmsy wystarczą.

 #352013  autor: diplo.dupek
 12 sie 2009, 14:19
butterfly pisze:Akurat gwiazdka oznacza, że masz tę sieć zaufaną i do niej klucz web. Najlepiej wywalić oba połączenia, na początek ustawić tylko sieć wifi i ją dodać do grupy internet, a ew. późniejpołączenie gprs, albo wcale. Ja tak mam i nie narzekam, tylko mmsy wystarczą.

jak to "albo wcale". to mam nie miec internetu, gdy nie ma w poblizu HOT-SPOTA zadnego ?? żal.... to "walę" taki fonik... a moze on ma cos uszkodzne, bo kupilem uzywany... :roll:

w connections mgr mam jeszcze bluetooth oraz mRouter USB.

je tez mam wywalic ?


UPDATE :

NIC mi to nie pomaga....resetuje tel. , usuwam polaczenia, daje skanuj, zeby znalazl to WLAN domowe i znajduje... ale oczywiscie nie chce sie polaczyc....

a moze to wina tego ze stan baterii = 10% ? no to ladujemy i sprawdze zaraz... jak to nie pomoze to chyba go sprzedaje... :D bo juz poczciwy W200 ma ladnie ustawiony internet a watpie, zeby "pan KAZIU" w sklepiku ERY umial sie obslugiwac "tak rzadkim telefonem jak w960" (i nastawic internet) <-- sa to slowa jednego z dresow jakie uslyszalem, gdy chcialem kupowac akcesoria do tego tel..

 #352133  autor: butterfly
 12 sie 2009, 23:26
Czytaj....
butterfly pisze:połączenie gprs, albo wcale.
GPRS Ci nie jest potrzebny do hot-spota.
diplo.dupek pisze:w connections mgr mam jeszcze bluetooth oraz mRouter USB.

je tez mam wywalic ?
Nie, zostaw. To nie wina baterii. A co wgrywałeś? Jakieś mody na wifi? Lub inne modyfikacje? To na 99% wina złych ustwień.