DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #338567  autor: mmajonez8
 01 cze 2009, 10:58
miałem problem z mikrofonem w se w850 rozłożyłem telefon na części i go wyczyściłem mikrofon śmiga, ale po złożeniu go w całość nie działają mi trzy klawisze (c, powrotu, 8 ). Po wciśnieciu 8 pojawia sie to samo menu co po naciśnięcju wyłącznika telefonu. wiecie może co mogło sie stać.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2009, 14:06 przez mmajonez8, łącznie zmieniany 1 raz.

w850

 #338585  autor: Marek
 01 cze 2009, 12:43
wgraj na nowo soft, jeżeli nie pomoże to spróbuj jeszcze raz go poskładać, jeżeli i to nie zadziała to będziesz musiał udać się do jakiegoś komisu gdzie mają boxa aby wygerenorać nowego maina

 #339096  autor: mmajonez8
 04 cze 2009, 09:00
a jakim programem wgrać soft bo miałem "phone xs" i "setool2lite" a w tych programach trzeba po ich uruchomieniu podłączyć komórke trzymając klawisz c a umnie jak pisałem nie działa jest jakiś inny sposób dzięki z góry.

w850

 #339166  autor: Marek
 04 cze 2009, 16:24
na 2+5 to będzie kulan kendi, z tym że jest to do postawiania telefonu na nogi, nie do softu, trzeba się zalogować, chyba jest użytkownik: centrumse, takie samo hasło.

czy nie poskręcałeś zbyt mocno telefonu? może taśma jest wcisnięta, z tym klawiszem 8 to może przytrzymuje kilka przycisków, podobnie jak chyba klawisze 369* włączały funkcję klawisza gra A w k800. Przyciski wstecz i c ewidentnie są zbyt mocno poskręcane, bo ten telefon powinien mieć trochę luzu, sprawdź czy na rozebranym łapie klawisze wstecz i c (ewentualnie można spróbować rozwarstwić taśmę od centralnych przycisków, ale to potem), bo z tym 8 to chyba trzeba będzie slidera luźniej poskręcać

 #438344  autor: michalvera
 30 paź 2010, 09:37
Witam,
temat może już nie wktualny,ale podpinam się - może komuś sie przyda.Dziś rano w moim w850i te same objawy co w 1 poście (nie działa WSTECZ I C oraz menu wyłączania po wciśnięciu 8 ).Raczej na taśme nie stawiałem bo wymieniona przed wczoraj,a soft to drugoplanowo.Rozebrałem przedni slider fona i po odpięciu małego złącza na płytce górnej klawiatury wszystko działało idealnie.Dochodząc przyczyny-przeciściłem złącze tej małej wygiętej czarnej tasiemki na odwrocie front slidera (za tą niklowaną maskownicą z logo WALKMAN) i wszystkie funkcje wróciły do normy.
Tak było u mnie , może i u was to pomoże.
POZDRAWIAM

Dj Lotos