DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #12203  autor: piotrz
 19 sie 2005, 17:29
miałem irde i mi się zepsuła...gdzieś na telepolis napisałem o tym...a z kabelkami to mam przykre przeżycia...A BLUETOOTH MI DZIAŁA DO TEJ PORY... :D

 #12206  autor: WitekT
 19 sie 2005, 17:40
Chyba że... :)

 #12353  autor: Przemek
 20 sie 2005, 15:48
Tak więc BT jest przydatny - Sony Ericsson t68i <win>

 #12437  autor: Pablo Romero
 21 sie 2005, 08:37
przemek pisze:
Dreed pisze:oby dwa telefony dosyc lipne..

posiadam se t310. i jest taki se :P
ty sam lipny jestes ja mam t68i jestem z niego bardzo zadowolony.mam go 2 lata i ani razu sie nie zepsul ani nawet nie zacial wiec ja bym radzil t68i!
Ja tez mam juz ponad 2 lata SE t68i i mam go do tej pory bo jest niezawodny. Bateria do tej pory trzyma bardzo dlugo co jest dla mnie wazne. Bardzo dobry tel jesli komus nie zalezy na polifoni i mega wyswietlaczach to naprawde polecam. (poza tym jak na tak stary telefon ma calkiem zaawansowane funkcje)

"Chcieliście wydymać Freda? Teraz Fred wydyma was..."

 #12458  autor: Przemek
 21 sie 2005, 12:33
Pablo Romero pisze:
przemek pisze:
Dreed pisze:oby dwa telefony dosyc lipne..

posiadam se t310. i jest taki se :P
ty sam lipny jestes ja mam t68i jestem z niego bardzo zadowolony.mam go 2 lata i ani razu sie nie zepsul ani nawet nie zacial wiec ja bym radzil t68i!
Ja tez mam juz ponad 2 lata SE t68i i mam go do tej pory bo jest niezawodny. Bateria do tej pory trzyma bardzo dlugo co jest dla mnie wazne. Bardzo dobry tel jesli komus nie zalezy na polifoni i mega wyswietlaczach to naprawde polecam. (poza tym jak na tak stary telefon ma calkiem zaawansowane funkcje)
Dokładnie wymieniłeś wszystkie zalety tego telefonu,a poza tym polifonia to nie jest żadna niezbędna funkcja, bez której nie można się obyć. 8)