DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #377068  autor: Majek
 27 gru 2009, 09:55
Nie ma co Telefon według mnie najlepszy z serki K jeden minus, to trochę za gruby ale i to sie da przeżyć, większych wad nie ma. :roll:

 #404095  autor: gibol1412
 11 maja 2010, 12:57
Witam po dłuższej nieobecności. Troszkę moje hobby związane z telefonami odeszło na dalszy plan. Heh. Dlatego pewnie między innymi posiadam dalej owego K850i już dwa lata dokładnie. W Styczniu tego roku złapał BRODA. Jako, że miałem go na gwarancji to go dałem do serwisu. Wgrali nowy soft, przy okazji wymienili mi panel, ponieważ klei, który łączył bodajże wyświetlacz z obudową pod wpływem temperatury wylał na krawędziach. Także radzę telefon trzymać z dala od nasłonecznienia :P Wszystko mi za darmo zrobili. Telefon śmiga jak nowy :wink: Karta dalej 8 GB. Więcej nie potrzeba moim zdaniem. Mi jest ciężko tą 8 GB zapakować do pełna :lol: Także po dwóch latach z tym telefonem jestem zadowolony nawet.

Nokia 3210---> Sagem Myx5-2---> Sony Ericsson K750i---> Nokia 5200 --> Sony Ericsson K800i---> Sony Ericsson K850i---> Sony Ericsson Hazel---> Sony Ericsson Xperia X10

Pozdrawiam wszystkich ;D