DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #1871  autor: miliron
 18 mar 2005, 11:24
Witam uprzejmie

Własnie zakupilem sobie nawet fajny telefonik jakim jest Sonyericson K700. Najwyzszy czas wykozystac jego mozliwosci i podlaczyc go do kompa . I tutaj piekna historia sie konczy ....
Kupilem Kabel .... du... kupilem irda i po meczarniach w koncu sie polaczyl z komputerkiem ale nie ma mozliwosci przesylania javy a mp3 wielkosci 4 mb przesyla sie nie wiem ile bo nie mam cierpliwosci by siedziec przez caly dzien z zegarkiem w reku .

I ogolnie mam takie malutkie pytanko do wszystkich !! !! !! !!

w jaki sposob podlaczyc ten tel by byly dostepne wszystkie funkcje i ogolnie by wszystko chodzilo tip top ?? ?? ??


aha co do kabla byl to foof natomiast irda to modul MD620 czy jakos tak


za wszelkie odpowiedzi z gory dzieki :)

pozdrawiam Miliron

 #1881  autor: Dragon
 18 mar 2005, 17:16
A co konretnie jest nie tak z tym kablem i z jakiego programu korzystasz ?

 #2023  autor: miliron
 19 mar 2005, 22:56
Kakretnie to komp nie wyszukuje telefonu podlaczonego przez kabel a kozystam z programu MOBILedit!

 #2028  autor: WitekT
 20 mar 2005, 11:07
Nie lepszy floAt's Mobile Agent?

 #2034  autor: Dragon
 20 mar 2005, 12:18
sciagnij sobie moze Float's Mobile Agent i jeszcze jedno, korzystasz z protcu COM1 czy USB ?

 #2167  autor: miliron
 21 mar 2005, 11:13
kozystam z kabla usb marki FOOF i mimo wgrania polecanego programu nadal nic .... niby ze przez irde dziala rownie jak w innych programach ale gdzie ta cholerna java :(

 #2197  autor: Karol
 21 mar 2005, 20:32
Cześć!

Mi się wydaje, że chyba najlepszym pomysłem byłoby podłączenie się przez Bluetooth. Próbowałeś?

Pozdrawiam

 #5526  autor: UWG_Rysiu
 12 maja 2005, 21:59
hmm ja nie mam problemu z podłączeniem go do kompa .. :P używam do wysyłania sendfile i wszystko sprawdznie idzie ^^

www.uwg.biezanow.pl