DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #90233  autor: KsawiZG
 31 lip 2006, 21:21
Siema jak oceniacie Motorole V235?? skala od 1-5 wraz z uzasadnieniem chodzi mi czy robi dobre zdjecia itp.

EDIT - zapoznaj się z zasadami tytułowania tematów - Przemek
Ostatnio zmieniony 01 sie 2006, 00:46 przez KsawiZG, łącznie zmieniany 1 raz.

 #90264  autor: Przemek
 01 sie 2006, 00:45
Tu masz przykładową fotkę z V235 http://forum.pclab.pl/index.php?s=d2333 ... st&id=9956

Ja bym ocenił na 3-.Nie posiada ani IrDy ani BT,zdjęcia raczej średniej jakości jak nie słabej. Aparat,2 wyświetlacze to co na plus.Filmików nie nakręcisz za długich,bo ich maksymalna długość to 10 sekund :|
Po prostu telefon do dzwonienia.

Jak chcesz brać telefon w mixie to zastanów się lepiej nad SE K300i i Nokią 6020 :wink:
I tu jeszcze pare fotek znalezionych w necie:
>>KLIK<<
>>KLIK<<

 #90288  autor: KsawiZG
 01 sie 2006, 09:14
Przemek pisze:Nie posiada ani IrDy ani BT,
Ja niepotrzebuje Irdy ani BT bo kupie sobie kabel USB i moge sobie zrzucac z kompa na telefon:P a reszta mnie eni obchodzi :-D

edit 9:22
A tak sie chce zapytac czy ma uchwyt na smycz zeby ja nosic na szyji??
Ostatnio zmieniony 01 sie 2006, 09:23 przez KsawiZG, łącznie zmieniany 1 raz.

 #90290  autor: Rydels
 01 sie 2006, 09:22
Ale przydaloby sie jeszcze cos do komunikacji miedzy fonami,i tu pojaiwia sie BT lub Irda :!:
Tak jak radzil Przemek zastanow sie nad K300i lub N6020.
K300i bawilem sie sporo razy i jest ok.
N6020 posidam i wystawiam pozytywna-obiektywna ocene.
Tu masz link do dyskusji gdzie N6020 odgrywa wazna role. Jest tam tez i moj post, szerzej opisujacy telefon:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=7817

http://www.mobile-review.com/index-en.shtml
http://www.gsmarena.com/

 #90310  autor: Przemek
 01 sie 2006, 11:34
KsawiZG pisze:
Przemek pisze:Nie posiada ani IrDy ani BT,
Ja niepotrzebuje Irdy ani BT bo kupie sobie kabel USB i moge sobie zrzucac z kompa na telefon:P a reszta mnie eni obchodzi :-D

edit 9:22
A tak sie chce zapytac czy ma uchwyt na smycz zeby ja nosic na szyji??
Wiesz tak się na początku mówi,a potem jak będziesz chciał przesłać sobie z innego telefonu dzwonek czy coś innego to pojawia się problem.Wydaje mi się,że kupowanie telefonu,który nie ma BT lub IrDY nie opłaca się.

 #90480  autor: KsawiZG
 01 sie 2006, 21:28
mam pytanko jak sie zwieksza dlugosc filmów??

 #90482  autor: Przemek
 01 sie 2006, 21:31
KsawiZG pisze:mam pytanko jak sie zwieksza dlugosc filmów??
Jeśli istnieje w ogóle taka możliwość to tylko poprzez wgranie innego softa,ale czy działa tego Ci nie powiem,ale raczej odradzałbym ten telefon :roll: :wink:

 #90493  autor: KsawiZG
 01 sie 2006, 21:54
Niestety jzu go mama ale gdzies przeczytalem na tym forum jak i co trzeba zmniec zeby dluzej bylo mkozna nagrac

 #90749  autor: adamek372
 02 sie 2006, 12:33
Mam motorole od 1 miesiaca i wszystko chodzi ok.Bateria trzyma 5-6dni aparat robi średnie zdjecia ale ta funkcja sie szybko nudziMożna nagrywać filmy do 56s tylko trzeba przełączyć na czas maksymalny bardzo dobrze słuchać dzwonki w frmacie mp3 no i szybki interen bo ma funkcje EDGE dzięki tej funkcji szybko serwujesz po necie i szybk wysylasz mmsy.Obudowa nie trzeszczy wszystko ładnie i pieknie chodzi nigdy sie nie zawiesila.

P.O.L.E.C.A.M TEN TELEFONIK JEST PO PROSTU S.U.P.E.R

 #91106  autor: Rambus
 03 sie 2006, 01:18
Przemek pisze:Ja bym ocenił na 3-.Nie posiada ani IrDy ani BT,zdjęcia raczej średniej jakości jak nie słabej. Aparat,2 wyświetlacze to co na plus.Filmików nie nakręcisz za długich,bo ich maksymalna długość to 10 sekund :|
Po prostu telefon do dzwonienia.

Jak chcesz brać telefon w mixie to zastanów się lepiej nad SE K300i i Nokią 6020 :wink:
Hmm... napewno wiecej niz 10 sek mozna. I nie trzeba specjalnych zabiegow bo to sie w menu przestawia. Odnosnie irdy lub BT to zalecam wszystkim zeby jeszcze raz zobaczyli ile ten telefon kosztuje... A dzwonki to sobie samemu mozna zrobic i walnac kablem, oczywiscie innych niz mp3 to chyba juz nikt na tym fonie nie bedzie uzywal. Gier i tak nie przeslesz. Zostaja tylko zdjecia i filmy zrobione innymi telefonami, i tylko tu BT moze sie zdac. Ze zdjeciami z aparatu to roznie jest. Przy dobrym oswietleniu moga naprawde zaskoczyc na plus. Jednak sa raczej slabe gdy oswietlenie jest nienajlepsze. Ogolnie telefon naprawde fajny i zdecydowanie odradzam kupowanie K300i, a N6020 to juz tym bardziej :!: W SE to leza totalnie dzojstiki. Siadaja strasznie czesto. Fakt, nie wiem co w motkach sie psuje, ale SE w ktorym na 75% sie dzojstik popsuje nie polecam. O wygladzie K300i to juz nawet nie wspominam...

 #92111  autor: adamek372
 05 sie 2006, 09:48
Gry java można wgrać z pomocą kabla tylko trzeba to potrafić zrobić ja mam ponad 30 gier na motoroli v235 i wszystkie wgrane przez kabel!!.A telefon mam od nowości.

 #96593  autor: Peter_plny
 19 sie 2006, 15:22
Telefom mam od kilkunastu dni i jest git. Mogę krecić filmik po 1,5 minuty. Aparat jak na tą klase oceniam bdb. Komunikacja miedzy v235 a PC idealna. Oceniam go na 5 w skali 1-5. Jak dla mnie jest idealna. W koncu telefon powinien być do dzwonienia a nie do zabawy. Taka jest moja opinia. W swojej karierze miałem już kilka telefonów i ten wypada najlepiej

PLNY

 #104404  autor: katarzyna_16
 10 wrz 2006, 15:33
ja ten telefon mam od niedawna dlamnie jest super jeżeli ci nie pasują zdiecia to sobie przestaw w ustawieniach aparatu ocenieam go na 5 i dla mnie nie jest ważne że nie ma irdy , bo w poprzednim telefonie miałam irde i znudziła mi sie po 2 dniach POPROSTU TEN TELEFON JEST SUPER!!
:D

 #110965  autor: asiaaa
 03 paź 2006, 09:23
Ja mam ta motkę i jestem z niej zadowolona. Oceniłabym ją z czystym sumieniem na 5 ;) IRDA w jej przypadku jest całkowicie zbedna, ponieważ poprzez kabel można wszystko szybko załatwić (o ile ma się odpowiednie oprogramowanie). W moim poprzednium telefonie wspomne że to był SE) przesyłanie czegokolwiek przez kabel było po prostu beznadziejne. Nigdy nie miałam pewności e w ogóle ida mi się uzyskać połączenie z komputerem. No ale wróce do tej motki. Moim zdaniem jest bardzo funkcjonalna i gorąco ją wszystkim polecam

 #112408  autor: Necro Lord
 08 paź 2006, 17:40
A jak się sprawuje wyświetlacz?

 #112446  autor: asiaaa
 08 paź 2006, 20:04
Co masz na myśli pytając jak się sprawuje wyświtlacz? Uściślij o co Ci chodzi:)

 #112487  autor: Necro Lord
 08 paź 2006, 21:36
Jak oceniasz wyświetlany przez niego obraz.Jak oddaje barwy.Następnym razem bardziej uściślę swoje pytanie.A napewno będe jeszcze jakieś miał.

 #112568  autor: asiaaa
 09 paź 2006, 14:39
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wyświetlacza. Tapety i zdjęcia ładnie wyglądają, ogólnie grafikę oceniam na bardzo dobrą:) Kto pyta nie błądzi:D

 #112762  autor: Necro Lord
 09 paź 2006, 21:32
Dalatego pytam, użytkowniczkę.A co jeszcze ciekawego ma te telefon(funkcje,dodatkowe itp.)

 #114018  autor: DarknesS
 15 paź 2006, 00:42
I tutaj się @asiaaa z Tobą nie zgodzę... Jeżeli chodzi o wyświetlacz to jest bardzo słabej jakości. Słaba ostrość, rozdzielczość, mały kontrast. Jak dla mnie nie ma głębi kolorów... ale czego można wymagać od tego telefonu. Nie ma coprawda TFT ale za tą cenę....

Co do wad:
- strasznie cichy
- wolny
- mało pamięci wbudowanej (nie mówiąc już o braku zewnętrznej)
- wyświetlacz
- brak BT (w tych czasach to nie do pomyślenia)


Co do plusów:
+ bateria
+ waga
+ Jak na VGA robi przyzwoite zdjęcia (widać jak się zgra na komputer), moim skromnym zdaniem lepiej sobie radzi w zaciemnionych pomieszczeniach niż e398, v3, e770v.

To by było na tyle ;)

Zapraszam - Portal o E770v