DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #59745  autor: bonas
 09 mar 2006, 22:43
Mam znowu pytanie o Motke V3:

Czy przez kabel USB mozna ściągnąć z netu w miarę najnowszy soft ?? (taki, żebym mógł kręcic filmiki) ????????????? Chętnie dam punkcik :)

:smt006
Ostatnio zmieniony 30 sie 2006, 12:55 przez bonas, łącznie zmieniany 1 raz.

 #59748  autor: orB
 09 mar 2006, 22:48
Tak, przez kabel usb można wgrać nowe oprogramowanie(na którym można kręcić filmiki), tylko że wtedy tracisz gwarancje. No i musisz uważać co wgrywasz...

 #59751  autor: bonas
 09 mar 2006, 23:06
ołłłłłłłłłłłłłłłłłł. gwarancje sie traci ???????????? a jakbym sciągnał z jakiejs "autoryzowanej" strony ?? Bo wiem ze na stronie siemens mozna wgrac nowe oprogramowanie.... tylko w tym problrm ze to tylko di siemensa .. :?

 #59754  autor: adamos
 09 mar 2006, 23:29
oj niechciałbym widzieć tych fajerwerków po wgraniu softa od siemensa do motoroli :)

szegół w tym że motorola oficjalnie nie wspiera zmiany softu przez useró i nigdzie nie dostaniesz orginalnego softa motoroli z filmikami, jedyna co zostaje ci wgranie jakiegoś userowego, ale
1)utrata gwarancji
2)niepewnośc, bo możesz wgrać coś nie pewnego :0
zawsze można też zrobić backupa i nie skapną się że zmieniałęs softa lub zapłacić 30 zeta gościowi z serwisu i przymruży oka ;)

 #59757  autor: orB
 09 mar 2006, 23:51
Wgrywanie softu od Siemensa by nawet do 0% nie doszło :)

Jak zrobić backupa, skąd wziąć soft, jak przeflashować telefon itp. dowiesz się na Matraxie i jeśli chcesz się czegoś nauczyć o Motoroli to tam skieruj swe kroki, bo tu niestety nikt Ci raczej nie pomoże. Chcesz to mogę Ci wytłumaczyć jak wgrywać soft i te duperele ale samego softa do V3 musiałbyś wziąć właśnie stamtąd.

 #60207  autor: gomez1982
 11 mar 2006, 23:00
A powiedz mi czy ta V3 która posiadasz była zakupiona w Erze.Moja miała odrazu zainstalowany najnowszy soft pozwalający kręcić filmy.Zawsze możesz się dowiedzieć ile wgranie nowego softu kosztuje w serwisie Motoroli.Warto tam o to zapytać.Powiem Ci ze ja moją tez troche "tuningowałem" w sesnie zwiększenia pamięci na sms'y,odblokowania javy itp.

 #60238  autor: bonas
 12 mar 2006, 00:01
gomez1982 pisze:A powiedz mi czy ta V3 która posiadasz była zakupiona w Erze.Moja miała odrazu zainstalowany najnowszy soft pozwalający kręcić filmy.Zawsze możesz się dowiedzieć ile wgranie nowego softu kosztuje w serwisie Motoroli.Warto tam o to zapytać.Powiem Ci ze ja moją tez troche "tuningowałem" w sesnie zwiększenia pamięci na sms'y,odblokowania javy itp.

Tak, była kupiona w erze, ale jeszcze w chyba "promocji urodzinowej", czy cos takiego. I własnie w tym problem, że nie moge kręcic filmow. Mam takie coś jak "wideo" w multimediach, ale filmow poza hednym systemowym nie mam... :| A jak pójdę do Motoroli to po wgraniu softu chyba nie stracę gwarancji ??? I jak się zwiększa pamięc na smsy, bo te 25 wiadomości to naprawde wkurzające... :?

 #60324  autor: gomez1982
 12 mar 2006, 12:15
Właśnie ja w menu mulitmedia mam pod wideo mam "kamera wideo" więc nie wiem czemu Ty go nie masz.Nie sądze że stracisz gwarancje ponieważ zrobisz to w serwisie pytanie jest ile to będzie kosztować.Pamięć niestety zwiększa sie w programie P2K tools ale wtedy na bank stracisz gwarancje ponieważ jest to samowolna edycja oprogramowania.Na forum matraxu znajdziesz cały poradnik jak tuningować V3 jednak zawsze robisz to na własną odpowiedzialność.Masz wybór albo tuningujesz i V3 staje się naprawde fajnym telefonem albo masz poprostu gwarancje w razie czego.

 #62222  autor: barti18
 20 mar 2006, 20:04
Witam! mam takie pytanie czy ktos zmainial softa w sojej v3? ile mieliscie miejsc zuzytego i wolnego zaraz po zmainie?? Pozdrawiam