DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #361636  autor: spiryt100
 24 wrz 2009, 21:25
Menadżer urządzeń

 #361638  autor: orB
 24 wrz 2009, 21:28
Co jest(znak zapytania, wykrzyknik, nic nie ma) przy pozycji "Motorola USB Modem" w Menedżerze urządzeń gdy podłączysz telefon i odpalisz Mobile PhoneTools?

 #361639  autor: spiryt100
 24 wrz 2009, 21:29
Takie rzeczy powinny działać bezproblemowo za każdym razem, a takie zabawy przy komputerze to nie są proste dla każdego. A poza tym nie instaluje się tylko jedne urządzenie- jest ich kilka- pojawiają się kolejne po instalacji poprzednich.

P.S. orB>Zawsze można zrobić to zdalnie. :-P
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2009, 21:32 przez spiryt100, łącznie zmieniany 2 razy.

 #361640  autor: majka5
 24 wrz 2009, 21:30
ok, już widzę, aktualizuję. mam nadzieje,ze bedzie dzialac. aj chłopaki wiem,ze nie latwo, ale nie smiejcie sie ze mnie :D dla mnie to nie sa zadne podstawy obsługi kompa, nigdy nie wchodziłam w tę zakładkę :D

[ Dodano: 2009-09-24, 21:37 ]
orB pisze:Co jest(znak zapytania, wykrzyknik, nic nie ma) przy pozycji "Motorola USB Modem" w Menedżerze urządzeń gdy podłączysz telefon i odpalisz Mobile PhoneTools?
nie ma nic ;p
wybralam wiec aktualizuj sterownik i na koniec pojawila sie informacja, ze "kreator nie moze odnalzec dla sprzetu oprogramowania bardziej odpowiedniego niz to, ktore jest aktualnie zainstalowane" . pewnie zrobilam cos nie tak i znowu kaszana ;)
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2009, 21:39 przez majka5, łącznie zmieniany 1 raz.

 #361641  autor: orB
 24 wrz 2009, 21:38
spiryt100 pisze:A poza tym nie instaluje się tylko jedne urządzenie- jest ich kilka- pojawiają się kolejne po instalacji poprzednich.
Do MPT wystarczy jedno, tylko modem. Najlepiej niech sam program to instaluje.

http://www.moto3g.yoyo.pl/komunikacja.php

z tym że podłącz do innego USB niż do tej pory podłączałaś. Zamiast myszki np ;-)

 #361642  autor: spiryt100
 24 wrz 2009, 21:41
Bo dajesz przed instalacją zainstaluj z listy lub określonej lokalizacji (zaawansowane) dajesz dalej i zaznaczasz uwzględnij tę lokalizację w wyszukiwaniu i przeglądaj i wskazujesz gdzie są te stery (folder). Oczywiście rozpakowane żeby nie było.

P.S.>Bo Ja pamiętam które jest potrzebne- instalować wszystko i się nie martwić na przyszłość. Ja tam używam też inne programy np. Flash&Backup, motomidman to potrzebuje wszystko. Tutaj nie ma wyboru- jedno zainstalujesz to dopiero pojawia się kolejne (tak przynajmniej jest u Mnie na K1).

 #361690  autor: Vieslav
 25 wrz 2009, 13:01
A telefon masz ustawiony jako pamięć masowa, modem czy drukowanie usb? Jak podłączysz kabel to co się na wyświetlaczu pojawia? (ewentualnie wejdź w połączenia i sprawdź, jaki tryb usb jest wybrany, oczywiście w telefonie).