DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #349132  autor: nagyatsu
 28 lip 2009, 16:51
Witam.
Pojawił mi się problem w mojej motce E8. Mianowicie, nie zapisuje wysłanych wiadomości. Wiecei co może być przyczyną/jak to naprawić?
W opcjach mam ustawione na zapisywanie wysyłanych wiadomości (domyślne miejsce=telefon), skrzynkę specjalnie opróżniłem (nadal to samo) i na telefonie mam miejsce :)
Ostatnio zmieniony 28 lip 2009, 18:10 przez nagyatsu, łącznie zmieniany 1 raz.

 #349134  autor: ciuchcia
 28 lip 2009, 16:54
ja tak mialem w moim sagemie. Telefon najpierw zapisuje na karcie, a dopiero potem w pamieci telefonu. Okazalo sie ze karta sim ma uszkodzone "komorki" (nawet po wyczyszczeniu bylo kilka zajetych). I mimo ze bylo miejsce nic sie nie zapisywalo (przychodzace tez nie). problem byl walkowany kilka razy z salonem (bo nie dochodzily smsy). Oczywiscie serwisant zwalil wine na mnie (nie wiem dlaczego), ale po przeczyszczeniu karty u niego w urzadzeniu dziala.

 #349136  autor: elrond
 28 lip 2009, 17:03
A na karcie sim tez sie nie zapisują? Możesz przestawić to w opcjach?

Temat trzeba było założyć w dziale Motorola, a nie Innych Producentów :wink:

 #349302  autor: nagyatsu
 29 lip 2009, 13:21
Fakt, przepraszam, zły dział. Sugerowałem się Ogólną Dyskusją ;d
Nie wiem czy jest sens przestawiać na kartę sim, bo wolałbym i tak, żeby było na telefonie. No nic, robię flasha telefonu, oby pomogło :)

EDIT: Telefon zflashowany, nadal to samo :/ Tracę cierpliwość....