DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #303622  autor: radosz5
 14 gru 2008, 11:15
Witam.
To moja pierwsza motka, więc na wstępie ją zablokowałem.
Podłaczyłem ją pod kompa i zaczeła się ładować. Po 4 godzinach gdy ją odłączyłem dalej wskazuje czerwoną baterię. NIe mogę przez to zdjąć sima. Help!!!! O co chodzi?
Ostatnio zmieniony 14 gru 2008, 12:13 przez radosz5, łącznie zmieniany 1 raz.

 #304270  autor: user_delete10
 16 gru 2008, 20:02
Na kompie ładuje się powoli i po 4 godz. jeśli była pusta z pewnością się nie naładowała.Ja na Z8 widzę napis "Podłączono powolną ładowarkę" gdy przez USB do kompa się podepnę.Nie wiem czy bazujesz tylko na tym co pokazuje wskaźnik czy rzeczywiście bateria jest nadal pusta.Odwołam się do V3 i Z8.Na tym drugim często miałem po odpięciu od kompa czerwoną ikonkę,a była naładowana do końca.

 #304506  autor: radosz5
 17 gru 2008, 20:20
To coś gorszego niż myślałem na początku.
Oddałem motkę do speców i okazało się ze walnięta jest płyta ( czy coś koło tego ) i nie można jej ładować ani z PC-ta ani ładowarką.
Po włożeniu naładowanej baterii fon chodzi i nic nie wskazuje na awarię. Pozostaję mi tylko ładowarka biurkowa do baterii.
A może ktoś ma jakiś inny pomysł.

:smt010

 #304511  autor: kowcio
 17 gru 2008, 20:24
radosz5 pisze:A może ktoś ma jakiś inny pomysł.
Na gwarancję nie możesz jej oddać...?