DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #300320  autor: A.Kmicic
 28 lis 2008, 17:45
nie moge zgrac zdjec z telefonu bo motorola tools widzi tylko niektore obrazki, za to problemu z wrzuceniem czegos na telefon nie ma :(

kiedy klikam na folder "picture" to pisze: "Error on line 80, position 51" "A string literal was expected, bu no opening quote character was found"

a w folderze "graphics" sa obrazki ktore widze

ktoś wie jak to naprawić?

 #300954  autor: Brzytwa
 01 gru 2008, 13:59
Na początek proponuję aktualizację MPT do najnowszej wersji :D
Jak uruchamiasz program i nie wyskakuje Ci okno żeby ściągać aktualizację od Motoroli, to można to pominąć, bo to znaczy że masz najnowszą.
Hmmm... Czy te obrazy chcesz przesyłać z pamięci telefonu czy z karty pamięci :?:
Jeśli z karty to można zrobić taki myk i ominąć MPT i przerzucać obrazy (pliki ogółem) bezpośrednio z karty (pendrive'a: Mój komputer->Dysk wymienny...) bo problem może być właśnie w tym programie...

 #301316  autor: A.Kmicic
 03 gru 2008, 11:39
zaktualizowałem, nic nie zmieniło :(

z pamięci telefonu chcę to zgrać, bo karta nie działa poprawnie w nim ( jak wchodzę w "wszystkie obrazy" jak mam wsadzoną kartę pamięci to za każdym razem pisze "niektóre pliki mogą być niedostępne. Dunkcje wyszukiwarki będą ograniczone" co jest dość wqrzające ;o )

jak biorę na obrazku "zarządzaj" i "przenieś" i wybieram "karta pamięci" to pisze, że nie można przenieść pliku

jak próbuję robić zdjęcie i ustawiam zapisywanie na karcie to pisze "ujęcie nie powiodło się lol

gdyby nie to że mi się podoba ten telefon wyrzucił za okno

vinc: poprawa słownictwa
Ostatnio zmieniony 03 gru 2008, 12:04 przez A.Kmicic, łącznie zmieniany 1 raz.

 #301530  autor: Brzytwa
 04 gru 2008, 13:25
Karta jest sformatowana? Telefon odczytuje z niej inne dane?
Albo problem leży w karcie że jest jakaś zła, choć wydaje mi się tu jest też wina telefonu.....
Dziwne jest to że MPT tych niektórych obrazów z oamięci telefonu nie widzi...
W takim przypdaQ zmiana softa by najprawdopodobniej pomogła, albo oddawaj telefon na gwarancję.

Narazie popatrz jak Twoja karta zachowuje się w innym tel,
a jak Twój telefon pracuje z inna kartą i daj znać

 #301868  autor: A.Kmicic
 05 gru 2008, 15:07
karta nie działa w obie strony, nie mogę też z niej na telefon nic wgrać :(

zmiana softa czyli co dokładnie mam zrobić?
mogę oddać na gwarancji w sumie

 #301923  autor: vinc
 05 gru 2008, 19:41
Zrób tak jak napisała Brzytwa, czyli sprawdź kartę czy będzie działać w innym telefonie. Jesli wszystko będzie OK to winny jest telefon i wtedy do serwisu go ;) Jeśli karta w innym telefonie nie będzie działac to masz winnego Twego zdenerwowania ;)

Obrazek

 #302041  autor: Brzytwa
 06 gru 2008, 16:34
vinc pisze:Zrób tak jak napisała Brzytwa, czyli sprawdź kartę czy będzie działać w innym telefonie. Jesli wszystko będzie OK to winny jest telefon i wtedy do serwisu go ;) Jeśli karta w innym telefonie nie będzie działac to masz winnego Twego zdenerwowania ;)
No no no :D Tylko dlaczemu MPT nie widzi zdjęć które są w pamięci telefonu oO :?: To jest pytanie....
Proponuję zaQp nowej karty oraz zmianę softa.
Mi osobiście nie chciało by się nosić telefonu po serwisach <tel jest po to żeby go używać a nie żeby leżał w serwisie> zresztą, jeżeli masz Plejową tą motkę, to nawet się nie zastanawiaj, oni zabiorą Ci tel na dłuuugi czas i po co Ci to.....
Wgraj nowe niebrandowane oprogramowanie i myślę że problem się rozwiąże.
Cho pewności na 100% nie ma, a zmieniając softa oczywiście stracisz gwarancje.
No ale jeśli coś się psuje w tych telefonach to zazwyczaj oprogramowanie pada.

<Ja po zmianie softa z Plejowego na zwykły mam lepszy zasięg, więc strata gwarancji się opłaciła>

 #302059  autor: PawełS
 06 gru 2008, 19:10
A może spróbuj bez motorola tools.
Wejdź w połączenia > ustawienia USB > storage device > ok
Teraz telefon będzie widoczny jako dysk wymienny - bez żadnych oprogramowań:)