DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #282756  autor: PawełS
 13 sie 2008, 15:38
Desperackie próby odnalezienia przejściówki z motoroli V8 (micro usb) na mini jack doprowadziły mnie tutaj. Żaden komis w moim mieście nie jest w stanie pomóc. Na allegro tez nic. Zastanawiam się, czy taka przejściówka wogóle istnieje...
Chcę po prostu podłączyć standardowe słuchawki do V8, bo te dołączone do zestawu to tzw. masakra.
Czy może mi ktoś podać stronę, z której taką przejściówkę można zamówić??

 #283881  autor: Kempa
 20 sie 2008, 03:18
Jeśli nie allegro to chyba nikt/nic nie jest wstanie Ci pomóc. Może słuchawki bezprzewodowe ?

 #284027  autor: PawełS
 20 sie 2008, 23:14
Kupiłem niedawno słuchawki creative (megabass) i zależy mi na nich :)
W nowo otwartym komisie sprzedawca obiecał, że w przyszłym tygodniu będzie miał taką przejściówkę... ciekawe skąd, ale wygląda na to, że problem rozwiązany.
Aczkolwiek... dzięki za pomysł:)

 #284028  autor: mariusz9a
 20 sie 2008, 23:22
Bardzo dobrym rozwiązaniem w takim wypadku jest TO .

 #284035  autor: Kempa
 21 sie 2008, 01:04
Bardziej myślałem o tym :D

 #284036  autor: PawełS
 21 sie 2008, 01:42
Cóż... za przejściówkę zapłacę ok. 10zł (o ile ją znajdę), a za owe zestawy przyjdzie zapłacić ok. 200zł.
Dzięki za pomoc, ale mimo wszystko wolę przejściówkę :)

 #284124  autor: Kempa
 21 sie 2008, 18:28
Sam wolałbym przejściówkę :P Nie wiem jaką jakość mają te zestawy, a mam dobre słuchawki przewodowe. Ale na co dzień i tak korzystam z MP3. :-D

 #284129  autor: mariusz9a
 21 sie 2008, 19:02
Ja zalazłem takie coś, tyle że ta wtyczka do portu mini USB to jakaś dziwna mi sie wydaje :-/
LINK
Na allegro znalazłem coś takiego za 50zł:
LINK
Tyle że też ta wtyczka do mini USB mi coś nie pasi :roll:

 #288328  autor: Krokiet
 14 wrz 2008, 18:41
mariusz9a pisze:Ja zalazłem takie coś, tyle że ta wtyczka do portu mini USB to jakaś dziwna mi sie wydaje :-/
LINK
Na allegro znalazłem coś takiego za 50zł:
LINK
Tyle że też ta wtyczka do mini USB mi coś nie pasi :roll:
Ale coś chyba pomieszało się Wam :roll: V8 (przynajmniej moja) posiada wtyk Micro-USB a to co w linkach to jest Mini-USB. Do mini łatwo było coś dostać. Micro póki co jeszcze nie znalazłem :( a też wolę własne słuchawki (Sennheiser PXC-300). Do tego przy 7-stopniowej skali głośności niestety przydałby się regulatorek na kabel. Właśnie takowy zamierzam zakupić sobie za 9.99$. Ciekawe kiedy te adaptery micro USB się pojawią.

[ Dodano: 2008-09-14, 19:02 ]
Dobra - nie wytrzymałem i sprawdziłem. Miałem nadzieję, że TME będzie miał, ale nic z tego. Wszedłem więc na Amazona i bingo.

Mają tani adapter Mini USB - Micro USB Pytanie czy będzie dobry do słuchawek, czy tylko do użycia ładowarki z mini USB. Poza tym potem trzeba jeszcze Mini USB na jack 3.5mm , a wiadomo - każde połączenie to niedogodność, czy wręcz utrata jakości połączenia.

Można więc za około 15$ (z wysyłką 20$), dorwać prawdziwą przejściówkę Micro USB na jack 3.5mm

 #288444  autor: PawełS
 15 wrz 2008, 15:33
Chyba nie jestem aż tak zdesperowany, żeby taką pierdółkę ściągać ze stanów:)
Tym bardziej, że napewno ktoś w PL sprzedaje takie cuś... pytanie tylko: Kto?

 #288451  autor: Krokiet
 15 wrz 2008, 15:50
PawełS pisze:Chyba nie jestem aż tak zdesperowany, żeby taką pierdółkę ściągać ze stanów:)
Tym bardziej, że napewno ktoś w PL sprzedaje takie cuś... pytanie tylko: Kto?
No właśnie chodzi o to, że chyba nikt (jeszcze). Była mowa, że na Allegro nie ma. Sprawdziłem TME (taki duży magazyn z częściami elektronicznymi w Łodzi) - nie mają.
Jak dla mnie USA to tylko kwestia czasu. Dużo kumpli lata w delegacje, a ja jeszcze nie zlikwidowałem tam swojego konta. Zresztą można założyć sobie PayPal'a i zasilać go z polskiej karty. Jak coś dużego/wartościowego a nie tłukącego się i nie palącego się, to się opłaca. Koszt przesyłki to 15-30$. Szczegóły są na polamer on-line.

W przypadku tej przejściówki na Ebay'u to koszt 6.45$. Jest tylko restrykcja, że wyślą na adres w US. Jak ustalę kto i kiedy może przywieźć, to spróbuję dogadać się by przyjęli płatność PayPal'em, MO lub czekiem.