DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #280607  autor: ghost89
 01 sie 2008, 20:07
Czy system na tej motoroli to symbian Uiq ten sam co w SE? Zastanawiam sie nad kupnem i nie wiem czy warto...
Troche mi to nie pasuje ze ten sam jak w SE bo przeciez motorola nie ma dotykowego wyswietlacza

 #280608  autor: butterfly
 01 sie 2008, 20:18
Nie, to nie ten sam co w SE. Nie pamiętam dokładnie, ale różni się cyferkami, no i dotykowym wyświetlaczem.
Nie warto, dużo programów na Z8 nie działa.

 #280751  autor: user_delete10
 02 sie 2008, 18:32
Symbian UIQ 9.2.Jedyna ta wersja tylko jest na Z8,na żadnym innym fonie.Prawie nic na niego niema,a oto co jest to z pewnością nikogo nie zadowoli.Symbian jest i tyle można powiedzieć.Bo jego wykorzystanie jest minimalne jak na system operacyjny.

 #328284  autor: Gemini
 09 kwie 2009, 10:33
witam
zastanawiam się nad telefonem, na który łączyłby funkcje multimedialne (głównie chodzi mi o oglądanie filmów) z nietuzinkowym designem (dlatego klockowata Nokia N95 odpada)- chciałbym kupić Z8.
Czy ktoś może podać jak należy konwertować filmy, aby otrzymać jak najlepszy efekt: jakie programy, czy motorola ma fabryczny dobry player - do tej pory korzystam tylko z komputera i nie bardzo wiem jak będzie np. z napisami - czy trzeba je w jakiś sposób integrować, czy player zaciągnie z pliku textowego
A może jest jakiś inny model telefonu, który będzie lepiej się sprawdzał w tej funkcji? (tylko prosiłbym o propozycje telefonów bez ekranów dotykowych - chciałbym mieć normalną klawiaturę).
Z góry dzięki za pomoc

 #328356  autor: user_delete10
 09 kwie 2009, 17:06
Powiem ci tylko tyle, że MP4 format obejrzysz spokojnie i nie będziesz narzekać ani na jakość ani na zmęczenie wzroku.

 #328364  autor: butterfly
 09 kwie 2009, 17:38
Jeśli masz juz kupic telefon z systemem uiq3 to nie Z8, wiele aplikacji na tej motce nie działa i sprawia dużo problemów.