DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #277668  autor: ania_star
 16 lip 2008, 15:36
Witam,
Motorole V8 mam od ponad poł roku. Niestety ostatnio czesc przycisków na klawiaturze nie zawsze dziala (czasem trzeba przycisnac 2-3 razy). dotyczy to szczegolnie przycisków nawigacyjnych oraz 1, 2, 3. Czym to moze byc spowodowane? Możliwe ze odkleila sie w tym miejscu klawiatura?

 #277983  autor: kowcio
 17 lip 2008, 20:51
Masz gwarancję? Oddaj telefon do serwisu, powinni Ci naprawić ;)
Problem się pojawił tak z dnia na dzień? Czy stopniowo się pojawiały problemy?

 #279752  autor: ania_star
 28 lip 2008, 10:58
Na szczescie Reset telefonu do ustawien fabrycznych pomógl. chociaz bylam juz 1 noga w serwisie i bylo to ostatnie czego probowalam.

 #294818  autor: jolka13
 27 paź 2008, 19:28
hej!
V8 mam od maja 2008r. od jakiegoś czasy zauważyłam też, iż niektóre klawisze na klawiaturze muszę dusić 2-3 razy! jak mogę sama to naprawić przez resetowanie ustawień na fabryczne. Napiszcie jak mam to zrobić? czy wszystko będę musiała na nowo ustawić np. przypisywanie zdjęć do kontaktów.

pozdrawiam

jolka

 #294830  autor: Kempa
 27 paź 2008, 19:50
Te motorole to shit :-D
Ja ostatnio też tak miałem, że nie działały górne przyciski i nawigacyjne, myślałem, że to przez zamoczenie. Włączyłem wyłączyłem telefon coś się pobawiłem i zaczęły chodzić. Na razie mój jest w serwisie z tymi zakłuceniami w rozmowach. Reset ustawień szukaj w opcjach telefonu.

 #302770  autor: Brzytwa
 09 gru 2008, 20:46
Ja tak miałam jak wyszłam na mróz z telefonem na wierzchu, możliwe że bateria troszkę mi zmarzła czy coś (nie znam się na tym) i tez miałam taki problem jak Wy.
I co, wyjęłam tę baterię, poczekałam 20 minut, włozyłam i wszystko było ok.

Choć czasami od wilgotnego powietrza tak może się stać, na przykład w łazience, w przypadQ mojego znajomego pomogła wtedy..... zostawienie telefonu na jakis czas żeby 'wysechł' i następnie aktualizacja softu.