DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #262846  autor: kopru
 20 kwie 2008, 19:34
Taaaaakich jajców z telefonem nigdy nie miałem;/
Ale spoko, nie mam nad czym ubolewać, nigdy jej nie lubiłem. Dałoby się to jakoś naprawić, jeśli nie, to nawet smutno mi nie bedzie, tylko rodzicom będzie trudno powiedzieć, że klapka mi sie naderwała xD
;]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

 #262857  autor: kowcio
 20 kwie 2008, 20:52
o boże... co Ty z tym telefonem zrobiłeś??
myślę że trzeba byłoby jakoś przykleić specjalnym klejem... albo najlepiej obudowę wymienić o ile dostaniesz taką....
Pozdrawiam :D

 #262865  autor: kopru
 20 kwie 2008, 21:38
o boże o boże.
teraz sory, ale obudowa nie wystarczy bo taśma nie działa [tak?]
no nic, fajny sposób na zmalretowanie tego DUPNEGO telefonu.
tylko tu nie chodzi o obudowę, bo obudowa to jedno, taśma też, ale wszystko zaczęło się od tego, kiedy sprężyna [chyba?] przestala wracać do poprzeniego stanu. Tak jak by jej nie było. Telefon się sam otwierał.
Wiec taśma, plus 'sprezyna' i obudowa.
to chyba nie opłacalne już?

 #262879  autor: orB
 21 kwie 2008, 01:03
Jak kupisz kompletną obudowę to sprężynę też. Zresztą ta w twoim telefonie jest dobra tylko ją przełożyć. Tam nie ma żadnej filozofii, to tylko spiralnie ułożony drucik.

 #262881  autor: kopru
 21 kwie 2008, 08:02
a jak byłem w komisie i pokazałem gościowi w komisie klapkę to powiedział, że trzeba ją naoliwić ^^